Реконструкція топкової та системи опалення Малобраталівського ДНЗ по вул. Шевченка 23-а в с. Малий Браталів Любарського району Житомирської області

Анотація проекту

Реалізація проекту “Реконструкція топкової та системи опалення Малобраталівського ДНЗ по вул. Шевченка 23-а в с. Малий Браталів Любарського району Житомирської області” є одним з комплексних рішень спрямована на поліпшення матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу; підвищення експлуатаційних характеристик будівель інженерних мереж шляхом проведення реконструкції та переоснащення системи опалення.

Завдяки реалізації проекту підвищується рівень комфортності перебування дітей дошкільного віку, педагогічного та технічного персоналу у дитячому дошкільному навчальному закладі. Реалізація проекту стане практичним прикладом який дозволить підвищити рівень свідомості мешканців громади щодо необхідності ощадливого ставлення до використання енергоресурсів, як в установах бюджетної сфери, так і в повсякденному житті.

Для реалізації проекту необхідні кошти у сумі 493,081 тис. грн.., в т.ч. державний бюджет – 345,157 тис. грн., співфінансування із бюджету Любарської селищної ради в розмірі 30% – 147,924 тис. грн..

Залучення організацій-партнерів, співвиконавців проекту не передбачається.