Термосонація Любарського дошкільного навчального закладу Любарської селищної ради. Капітальний ремонт: заміна вікон, перекриття даху

Анотація проекту

 

Назва проекту – Термосонація Любарського  дошкільного навчального закладу Любарської селищної ради. Капітальний ремонт: заміна вікон, перекриття даху.

Потреба у реалізації проекту викликана необхідністю економії бюджетних коштів.

Актуальність проекту для будівель установ освіти, обумовлена, з одного боку, соціальною значущістю цих об’єктів, з іншого боку, тим, що неефективне споживання енергії та відсутність системного підходу до реалізації енергозберігаючих заходів є однією з основних причин дефіциту бюджетів усіх рівнів.

Завдяки реалізації проекту підвищується рівень комфортності перебування дітей дошкільного віку, педагогічного та технічного персоналу у дитячому дошкільному навчальному закладі. Реалізація проекту стане практичним прикладом який дозволить підвищити рівень свідомості мешканців громади щодо необхідності ощадливого ставлення до використання енергоресурсів, як в установах бюджетної сфери, так і в повсякденному житті.

Для реалізації проекту необхідні кошти у сумі 1164,413 тис. грн., в т.ч. державний бюджет – 815,09 тис. грн., співфінансування із бюджету Любарської селищної ради в розмірі 30% – 349,323 тис. грн..

Залучення організацій-партнерів, співвиконавців проекту не передбачається.