Реконструкція приміщення колишнього гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок смт. Маньківка вул. Павлова16(корегування)

Анотація проекту

       Проект розташований у смт Маньківка, яка відповідно до Проекту перспективного плану формування територій громад Черкаської області,  затвердженого рішенням обласної ради від 25.06.2015  № 41-1/VI є центром об’єднання трьох територіальних громад.

        Даний проект спрямований на забезпечення житлом молодих спеціалістів-лікарів, що дасть змогу забезпечити належне медичне обслуговування Маньківської територіальної громади та району в цілому. З працюючих 57 лікарів Маньківської ЦРЛ,  22 особи пенсійного віку, 4 перед пенсійного віку, тому для надання належної медичної допомоги молоді спеціалісти вкрай необхідні.

           Проблема забезпечення житлом лікарів посилюється тим, що по окремих кваліфікаціях відповідно до нормативів працює лише один фахівець. Для прикладу, лікар уролог один у районі та проживає у с. Іваньки (за 15 км від районного центру), лікар рентгенолог проживає у с. Поташ ( за 20 км). Витрати на доставку одного лікаря автомобілем центральної районної лікарні на виклик для надання ургентної допомоги  становлять 450-600 грн. на тиждень (3-4 виклики). Забезпечення лікарів службовим житлом у безпосередній близькості від медичної установи дасть можливість лише на видатках по транспортуванню лікарів заощадити бюджетних коштів більше 50 тис. грн. у рік.

          У 2011 році рішенням  Маньківської районної ради № 4-15/VI від 05.05.2011р. було погоджено реконструкцію колишнього гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок для молодих спеціалістів. В цьому ж році були освоєні кошти в сумі 218 тис. грн. з передбачених проектно - кошторисною документацією 1204,492 тис. грн. Були виконані роботи по підсиленню підмурку, перебудовано причілкову стіну, розібрано непотрібні перегородки, відремонтовано конструкцію даху, замінено покрівлю, замінено вікна на енергозберігаючі.

             З 2012 року і по теперішній час через скрутне фінансове становище будівельні роботи призупинено.

           Маньківська районна державна адміністрація інформує, що приміщення гуртожитку в смт. Маньківка по вул. Павлова, 16 розташоване на території Маньківської центральної районної лікарні не експлуатується з 2000 року та є власністю територіальної громади. Після реалізації проекту житловий будинок використовуватиметься як службове житло для лікарів і не передбачає подальшої його приватизації.

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2016

Проект реалізовано 10.06.2016, декларація № ЧК14316162054.

12.01.2016

В смт Маньківка реконструйовано приміщення колишнього гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок для молодих лікарів-спеціалістів.
Квартири розділено між 5 лікарями. У будинку п’ять квартир, з них одна квартира однокімнатна та чотири – двокімнатні. 
Забезпечення лікарів службовим житлом у безпосередній близькості від медичної установи дало можливість лише на видатках по транспортуванню лікарів заощадити бюджетних коштів більше 50 тис. грн. у рік.