Капітальний ремонт доріг: I черга вул. Первомайська; II черга вул. Шевченка, Низова; III черга вул. Озерна, Лисогірська в с. Слоут Глухівського району Сумської області

Анотація проекту

Назва проекту: «Капітальний ремонт доріг: I черга вул. Первомайська; II черга вул. Шевченка, Низова; III черга вул. Озерна, Лисогірська в с. Слоут Глухівського району Сумської області».

Актуальність проекту полягає у необхідності відновлення найбільш проблемних ділянок дорожнього покриття на вулицях с. Слоут, які до того ж було пошкоджено внаслідок проведення робіт з реконструкції водогону в 2016-2017 рр.

Першочергово потребує відновлення дорожнє покриття по вулицям Первомайська, Шевченка, Низова, Озерна, Лисогірська.

Перелік заходів проекту:

  • капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Первомайська;
  • капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка, Низова;
  • капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Озерна, Лисогірська;
  • отримання декларації про готовність об’єкта капітального ремонту до експлуатації.

Очікувані результати проекту:

Кількісні: улаштування асфальтобетонного покриття на найбільш небезпечних ділянках доріг загальною довжиною 1,17 км в с. Слоут;

Якісні: поліпшення технічного стану автомобільних шляхів на території с. Слоут, що сприятиме більш комфортному та безпечному руху на дорогах, зменшенню соціальної напруги та незадоволення населення станом небезпечних ділянок доріг.

Цільовими групами проекту є населення с. Слоут Березівської ОТГ.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту у 2018 році згідно проектно-кошторисної документації, становить 1 351,559 тис. грн., очікуваний обсяг фінансування від ДФРР  –  1 214,000 тис. грн., кошти місцевого бюджету – 137,559 тис. грн.