Капітальний ремонт міської дороги по вул.Валова м.Городок Львівської області

Анотація проекту

Назва проекту: «Капітальний ремонт міської дороги по вул.Валова м.Городок Львівської області».

Автомобільні дороги є важливою складовою розвитку економіки регіону. Будівництво і експлуатація доріг є драйвером для великої кількості супутніх галузей, забезпечення дорогами – ключовим чинником соціальної стабільності регіону, а можливість доступу до віддалених територій може ініціювати зростання нових виробництв. Проте саме дорожня галузь у частині будівництва найбільше постраждала від фінансово-економічної кризи, і проблема відновлення темпів зростання будівництва доріг є однією з пріоритетних. Навантаження на регіональні та місцеві бюджети не дає змоги планувати дорожнє будівництво, слабка забезпеченість дорогами генерує високі витрати в економіці регіонів у цілому.

Реалізація даного проекту надзвичайно актуальна для територіальної громади Городка, оскільки забезпечить значну частину жителів селища, а саме мешканців вулиць Валова, Нижні Пасіки, Яворницького, Мартовича, Верхні Пасіки, Перемишльська можливістю користуватися якісним під’їздом та парковкою. Разом з тим реалізація проекту покращить логістичне забезпечення підприємств міста, так як ця вулиця є частиною об’їзної дороги центральної частини.

Основною проблемою проекту є неякісне експлуатаційне утримання доріг, несистематичне проведення поточних та капітальних ремонтів через відсутність коштів місцевого бюджету. Актуальність проекту полягає також у необхідності забезпечення  функціонування  роботи об’єктів комунального господарства, зміцнення матеріально-технічної бази ефективного використання інноваційних методів розвитку та  надання послуг населенню території  Городоцької міської ради.  Наявна техніка має значний термін експлуатації (15-25 років) і відповідно значні експлуатаційні витрати на підтримку іі в експлуатаційному стані, які лягають на собівартість комунальних послуг. Відсутність необхідної спецтехніки призводить до невиконання належної якості обслуговування населення та підприємств, організацій тощо.

Основні заходи та результати після реалізації проекту:

1.Основний проїзд – 1560,0 м.кв.

2.Улаштування примикань ПК0+00, ПК1+88 – 61,0 м.кв.

3.Улаштування місцевого проїзду шириною 3,5 м – 829,0 м.кв.

4.Улаштування майданчика для стоянки автотранспорту - 616,0 м.кв.

5.Улаштування тротуарів – 759 м.кв.

6.Улаштування загальносплавної каналізації – 157 м.

Цільовими групами проекту є:

· мешканці вулиць Валова, Нижні Пасіки, Яворницького, Мартовича, Верхні Пасіки, Перемишльська в м.Городок;

· підприємства та організації розташовані на вищеперерахованих вулицях та й взагалі мешканці цілого міста.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування. Загальна вартість проекту становить 5088,428 тис. грн., з яких 1400,00 тис.грн. – кошти міського бюджету, 3688,428 тис.грн. – кошти ДФРР.

Організації-партнери, співвиконавці проекту – Городоцька міська рада та КП «Редакція міської газети «Голос ратуші».