Будівництво багатоквартирного житлового будинку для учасників АТО на вул.Зарицького,33 в м.Городок Львівської області (І черга)

Анотація проекту

Назва проекту: «Будівництво багатоквартирного житлового будинку для учасників АТО на вул.Зарицького,33 в м.Городок Львівської області (І черга)».

Учасники бойовий дій, які потребують поліпшення житлових умов, мають право на першочергове отримання житла. Тобто для отримання житла учасник бойових дій повинен належати до однієї з категорій «осіб, що потребують поліпшення житлових умов». При цьому, якщо такий учасник бойових дій дістав поранення, контузію або каліцтво під час участі в бойових діях чи при виконанні обов’язків військової служби, то він першочергово забезпечується жилою площею протягом двох років з дня взяття на квартирний облік.

Надання безплатного житла завжди було актуальним, оскільки завжди була потреба у будівництві і розподілі житла особам, які потребують поліпшення житлових умов. На сьогодні, окрім загальної квартирної черги, існують категорії осіб, які мають право на першочергове отримання житла, (серед них: учасники бойових дій, сироти, особи, позбавлені батьківського піклування, та інші), та особи, які наділяються правом позачергового отримання житла (інваліди війни, до яких належать учасники АТО, які отримали інвалідність під час участів антитерористичній операції, інваліди Великої Вітчизняної війни та інші). Не варто забувати і про значну кількість афганців, які десятками років перебувають у черзі за житловою площеюта які теж є учасниками бойових дій і мають такий же правовий статус, як і бійці, які сьогодні захищають схід країни.

Для  більшості учасників антитерористичної операції актуальним є поліпшення житлових умов, про що свідчить їх перебування на квартирному обліку міської ради та надані заяви до виконкому Городоцької міської ради про виділення земельних ділянок  для індивідуального житлового будівництва.

Загальна площа ділянки  кварталу   – 0,8578 га. 

Проект будівництва житла  для учасників АТО передбачає    наступну  черговість забудови кварталу на вул. Зарицького,33 в м.Городку:

І черга – будівництво  багатоквартирного житлового будинку 5- ти поверхового двохсекційного будинку на 24 квартири (подаємо на фінансування І чергу)

Очікуваними результатами проекту «Будівництво багатоквартирного житлового будинку для учасників АТО на вул.Зарицького,33 в м.Городок Львівської області (І черга)» є:

- забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців – учасниів антитерористичної операції;

- будівництво багатоквартирного житлового будинку для учасників АТО на вул. Зарицького,33 в м.Городок Львівської області (І черга);

- зниження рівня соціальної напруги в місті;

- покращення загального рівня соціального розвитку м.Городка.

Цільовими групами будуть майбутні мешканці багатоквартирного будинку - учасники АТО (24 сімей), влада та представники держави.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування. Загальна вартість проекту становить 20812,362 тис. грн., з яких 3300,00 тис.грн. – кошти міського бюджету, 17512,362 тис.грн. – кошти ДФРР.

Організації-партнери, співвиконавці проекту – Городоцька міська рада та КП «Редакція міської газети «Голос ратуші».