Реконструкція центральної трибуни та бігових доріжок стадіону на вул. Шевченка,7 в м.Городок Львівської області

Анотація проекту

Назва проекту: «Реконструкція центральної трибуни та бігових доріжок стадіону на вул. Шевченка,7 в м.Городок Львівської області».

Реконструкція стадіону є способом вирішення низки проблем у сфері спортивної інфраструктури міста. Це єдина спортивна споруда у м.Городок, яка в змозі приймати масові змагання з футболу та інших ігрових видів спорту. Але, неналежний рівень спортивних будівель для занять фізичною культурою і спортом, умови перебування під час тренувань і змагань взимку, а саме з футболу, легкої атлетики, тягне за собою низку проблем, які впливають на здоров’я дітей, подальші спортивні досягнення молоді на всіх щаблях спортивного олімпу та, загалом, на розвиток фізичної культури і спорту. Це є підставою для здійснення проекту, що вирішить питання розвитку інфраструктури для занять спортом в місті.

На території Городоцької міської ради працює комунальна установа «Центр «Спорт для всіх». Створено 4 гуртки (гирьовий спорт, важка атлетика, тхеквондо ВТФ, кросфіт), в яких займається близько 60 дітей. За час існування вже є Чемпіонка України серед юніорів та бронзовий призер Чемпіонату України серед кадетів з тхеквондо ВТФ.

На стадіоні по вул. Шевченка, 7, окрім гуртків комунальної установи, проводять тренування футбольні клуби, секції футболу та волейболу Городоцької ДЮСШ, аматорські футбольні та волейбольні команди, а також неодноразово проводились уроки фізкультури НВК №2.

Робочий проект по реконструкції трибун та бігових доріжок передбачає: частковий демонтаж земляного насипу під трибунами та металевих конструкцій лавок, влаштування 6 секторів чотирьохрядних трибун на 720 посадочних місць, реконструкція з заміною покриття бігових доріжок, замощення бруківкою пішохідних доріжок навколо футбольного поля, влаштування турнікету навколо футбольного поля, часткове влаштування огорожі за трибунами та озеленення вільної від замощення території.

Очікуваними результатами від реалізації проекту «Реконструкція центральної трибуни та бігових доріжок стадіону на вул. Шевченка,7 в м.Городок Львівської області» буде:

- забезпечення техногенної безпеки та технічна справність трибун та бігових доріжок стадіону, на якій облаштують 720 місць для глядачів;

- облаштовано гумове покриття бігових доріжок (1634 км.м.), газону, лави запасних (2 шт.), а також – обгородження;

- створено сприятливі умови для подальшого розвитку та популяризації фізичної культури і спорту;

- зменшено кількість дитячої і підліткової захворюваності;

- створено умови для здорового дозвілля мешканців, особливо молоді;

- створено належні умови для занять олімпійськими видами спорту;

- започатковано сталий розвиток розбудови спортивної інфраструктури;

- підвищено загальний рівень фізичної культури територіальної громади м. Городок та Городоцького району;

- диверсифікація видів туризму у місті (спортивний туризм вболівальників та спортсменів).

Цільовими групами проекту є населення міста (16,0 тис. мешканців) та району, туристи, відвідувачі міста та учасники спортивних змагань різного рівня.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування. Загальна вартість проекту становить 7547,534 тис. грн., з яких 2000,00 тис.грн. – кошти міського бюджету, 5547,534 тис.грн. – кошти ДФРР.

Організації-партнери, співвиконавці проекту – Городоцька міська рада та КП «Редакція міської газети «Голос ратуші».