Будівництво дитячого дошкільного закладу на 130 місць (з урахуванням існуючих фундаментів) по вул. Авіаційна, м. Городок. Коригування

Анотація проекту

Назва проекту: «Будівництво дитячого дошкільного закладу на 130 місць (з урахуванням існуючих фундаментів) по вул. Авіаційна, м. Городок. Коригування».

Питання будівництва дошкільних закладів у густонаселених мікрорайонах міста знаходиться на особливому контролі Городоцької міської ради і є пріоритетним щодо розвитку даної галузі. За словами посадових осіб, оскільки доходів міського бюджету не достатньо для будівництва нових закладів освіти, відповідальні працівники міської ради вишукують можливості щодо залучення інвестицій і коштів державного фонду регіонального розвитку для реалізації різного роду проектів. Дошкільна  освіта -  обов’язкова   первинна   складова   системи  неперервної  освіти,  а дошкільний  віковий  базовий  етап – основа    фізичного, психологічного та  соціального  становлення  особистості  дитини.

Проектом передбачається коригування раніше виданого прректу дитячого дошкільного закладу в зв’язку з переносом вводу теплотраси, змінами теплоефективності огороджуючих будівельних конструкцій у відповідності з чинними Державними будівельними нормами України та виконання заходів щодо додержання нормативів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших категорійнеповносправних.

Будівля дитячого дошкільного закладу на 130 місць – двоповерхова з техпідпіллям і горищем з розмірами в осях 44,1 х 33,4 м складної конфігурації в плані.

Реалізація проекту стане визначним фактором активізації соціального потенціалу громади, покращення психолого-морального мікроклімату міста, зняття соціальної напруги (в зв’язку з тим, що існуючі садки переповнені) та переборення депресивних настроїв.

Інвестиційний проект є актуальним для громади міста, а також  визначений одним з першочергових об’єктів, який включений в Програму соціально-економічного розвитку міста Городка на 2018 рік.   

До цільових групи проекту відносяться:

1.                      Діти дошкільного віку.

2.                      Мешканці міста.

3.                      Працівники дошкільного навчального закладу.

Кінцевими бенефіціарами проекту є 130 дітей, які відвідуватимуть дошкільний заклад,  25 працівників дошкільного закладу та батьки, діти, яких будуть відвідувати дитячий садок.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування. Загальна вартість проекту становить 46246,436 тис. грн., з яких 8000,00 тис.грн. – кошти міського бюджету, 38246,436 тис.грн. – кошти ДФРР.

Організації-партнери, співвиконавці проекту – Городоцька міська рада та КП «Редакція міської газети «Голос ратуші».