Реконструкція вул. Замостянської (від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського) в м. Вінниці

Анотація проекту

Вулиця Замостянська (від вул. Стрілецька до проспекту Коцюбинського) починається з великого перехрестя з вулицею Коцюбинського, яка бере свій початок від залізничного вокзалу. Перехрестя є основною транспортною розв’язкою міста і основною артерією, що сполучає мікрорайони «Тяжилів», «Старе місто» та Центральну частину міста. Крім того, на вказаному відрізку вулиці Замостянська знаходиться ряд об’єктів соціальної інфраструктури: Будинок офіцерів; Центр первинної медико-санітарної допомоги; Центральний міський стадіон; Центр надання адміністративних послуг, міський Палац мистецтв «Зоря». Щодня вулицею Замостянська (або повз неї) пересувається від 300 до 500 тисяч осіб.

Проте, трамвайні колії та дорожній одяг вулиці Замостянська не відповідають нормативним вимогам щодо безпеки руху електро- та автотранспорту (наявність тріщин та ям на покритті проїзної частини, незадовільний стан бордюрів та тротуарів), електричні опори знаходяться в незадовільному стані, існуючі лавки та ліхтарі навколо пішохідної зони морально застаріли. Тому, виникла потреба у здійсненні комплексної реконструкції вулиці Замостянська, на вирішення якої було розроблено даний проект.

Проектом передбачається мощення пішохідної зони декоративною бетонною плиткою; відновлення існуючого та створення нового газонного покриття; влаштування сучасних електричних опор та ліхтарів, поребриків та бортових каменів; вжиття заходів для безперешкодного перебування у сквері маломобільних груп населення; розміщення лавок для відпочинку та урн для сміття; ремонт асфальтобетонного покриття доріг та  ремонт існуючого тротуарного покриття; прокладання велодоріжки; заміна існуючої огорожі; віддалення трамвайних колій від проїжджої частини бортовим каменем; заміна електричних опор; перекладка трамвайних колій.

Фотозвіт про виконання проекту
26.03.2019 фото
09.01.2019 Наклейка
12.11.2018 фото
02.07.2018 Стан реалізації проекту на 01.07.2018

Розпочато роботи із заміни та перенесення інженерних мереж

02.07.2018 Стан реалізації проекту на 01.07.2018

Розпочато роботи із заміни та перенесення інженерних мереж

27.04.2018 Майбутній вигляд вулиці після реконструкції
27.04.2018 Майбутній вигляд вулиці після реконструкції
18.04.2018 Стан вулиці Замостянської до початку виконання робіт
ДодаткиДовідка про стан фінансування об'єкта
Гарантійний лист
Довідка про форму власності
зведення витрат по проекту в цілому
кошторис ІІ черга 3
кошторис ІІ черга 2
кошторис ІІ черга 1
кошторис І черга 3
кошторис І черга 2
кошторис І черга 1
Експертний звіт стр. 6
Експертний звіт стр. 5
Експертний звіт стр. 4
Експертний звіт стр. 3
Експертний звіт стр. 2
Експертний звіт стр. 1
Розпорядження про затвердження документації стр.2
Розпорядження про затвердження документації стр.1
Рішення