Капітальний ремонт дороги по вул. Миколи Лисенка в с.Гриньки Глобинського району, Полтавської області

Анотація проекту

У селі Гриньки є всі умови для культурного, мистецького і естетичного виховання дітей, молоді, людей старшого віку. Працюють установи, які займаються культурним, духовним виховання і розвитком, а саме: сільська бібліотека, філіал музичної школи, музей М.Лисенка, при СБК діє зразковий дитячий духовий оркестр, вокальні колективи, танцювальний та драматичний гуртки, дитячий вокальний колектив "Сонечко".

......Боїмося втратити основне: здатність жити в громаді, спілкуватись, уміти вислухати один одного, підтримати, право молоді та дорослих на спілкування, творчий розвиток та змістовне дозвілля. А ще зупинити відродження духовного спадку, не виховувати в дітей любові до музики, гордості за славнрго земляка М.Лисенка та продовження його справи. Адже "увага до дитини сьогодні - майбутнє країни завтра".

Даний проект спрямований на забезпечення привабливого, безпечного туристично-екскурсмійного маршруту на батьківщину Миколи Лисенка, яку багато років відвідують туристи з Канади, Австралії, Німеччини, Англії, Франції, Польщі. Сільською громадою та за допомогою обласної ради конкурсу, бізнесу відремонтовано дитячий содок, будинок культури, ремонтується музей Миколи Лисенка, проведено повністю вуличне освітлення. На даний час проводяться роботи по парковому освітленню. Але дороги бажають мати кращий вигляд для забезпечення безпеки туристів, безперешкодного відвідування музею Миколи Лисенка, будинку культури, знайомства з місцем розміщення садиби великого композитора, дитячим духовим оркестром і інше.