Будівництво універсального спортивного майданчика зі штучним поліуритановим покриттям ( міні- футбол , волейбол, великий теніс).

Анотація проекту

Сьогодні спорту належить значна роль у вихованні молодого покоління країни. Спорт є важливим соціальним фактором у справі формування людини.

Спортивна діяльність в позаурочний час в значній мірі доповнює обов'язкові заняття на уроках фізичної культури в освітніх установах. У життєдіяльності сучасних дітей та підлітків спорт займає важливе місце в структурі дозвілля.

Спорт дає можливість побувати підлітку в тих життєвих ситуаціях, в яких присутні і дружба, і жорстке суперництво. Тільки відбувається це не в справжній, а в спортивній, в ігровій обстановці.

Спорт – складова частина фізичної культури, а також засіб і метод фізичного виховання, система організації та проведення змагань з різних комплексам фізичних вправ і підготовчих навчально-тренувальних занять.

 Універсальна спортивна площадка це спосіб додаткової освіти дітей фізкультурно-спортивної спрямованості: покликана здійснювати навчально-тренувальну і виховну роботу з юними спортсменами, забезпечуючи їх початкову та базову підготовку для спеціалізації в певному виді спорту. Оскільки на території Долинської сільської ради відсутні сучасні спортивні майданчики діти не мають змоги якісно займатися спортом.

Проектний спосіб вирішення даної проблеми є найбільш доцільним, оскільки спрямований на її розв’язання спільними зусиллями органів місцевого самоврядування та жителів громади з залученням коштів на вирішення даної проблеми з бюджетів різних рівнів.