18-ти квартирний 3-х поверховий житловий будинок, селище Ярмолинці, вул.Спортивна, 41 - будівництво

Анотація проекту

Проект  "Будівництво  3 -х поверхового 18-ти  квартирного житлового будинку за адресою: смт Ярмолинці,   вул. Спортивна, 41" передбачає завершення будівництва 3 -х поверхового 18-ти  квартирного житлового будинку за адресою: смт Ярмолинці,   вул. Спортивна, 41

Метою проекту є забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та сімей військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.
Зараз в районі зареєстровано 150 внутрішньо переміщених осіб (91 сім’я) та більше двох сотень жителів району мобілізовано, значна частина з них є безпосередньо учасниками антитерористичної операції.

Для  більшості учасників антитерористичної операції актуальним є поліпшення житлових умов, про що свідчить їх перебування на квартирному обліку селищної ради та надані заяви до виконкому Ярмолинецької селищної ради про виділення земельних ділянок  для індивідуального житлового будівництва.

Основними заходами проекту є:

  1. Виконання будівельно-монтажних робіт, необхідних для завершення будівництва 18-ти  квартирного житлового будинку за адресою: смт Ярмолинці,   вул. Спортивна, 41.
  2. Проведення благоустрою прилеглої території.
  3. Оформлення документації, необхідної для введення будинку в експлуатацію та постановки його на баланс.

Очікуваними результатами проекту є:

  1. Забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.
  2. Зниження рівня соціальної напруги в селищі.
  3. Покращення загального рівня соціального розвитку селища.

 Загальна вартість проекту складає 7762,5 тис. гривень. Проект передбачається реалізувати за кошти державного фонду регіонального розвитку (6987,2 тис. гривень) та місцевого бюджету (775,3 тис. гривень).

Рішення про співфінансування коштів з місцевого бюджету буде прийнято на черговій сесії Ярмолинецької селищної ради.