«Спільні зусилля – процвітання громад»

Анотація проекту

«Спільне i узгоджене співробітництво у формі реалізації спільного проекту».

 Назва проекту:

 «Спільні зусилля – процвітання громад» для забезпечення належного санітарного стану населених пунктів,  екологічної безпеки сільських жителів і надання якісних комунальних послуг.»

Актуальність проекту; основна проблема проекту; інноваційна, соціально-економічна спрямованість та реальна можливість його виконання:

загальною проблемою для громад які прийняли рішення прийняти участь в реалізації зазначеного проекту це є забезпечення належного санітарного і екологічного стану населених пунктів, та отримання мешканцями громад якісних комунальних послуг. Прибирання стихійних звалищ, боротьба з амброзією, покіс бур’янів як на територіях громад, так і на узбіччях автомобільних доріг що з’єднують центри громад, прибирання снігу. Відчищання засмічених та замулених джерел, русел малих річок та багато іншого.

На території Капитолівської сільської ради комунальним підприємством «ЖКГ Капитолівської сільської ради» проводиться збір сміття і ліквідація стихійних сміттєзвалищ спеціальним автомобілем, благоустрій та впорядкування території тощо. Однак наявних потужностей КП для виконання необхідного переліку послуг та заходів по благоустрою населених пунктів недостатньо, в зв’язку з відсутністю спеціалізованої комунальної техніки.

Позитивний досвід в наданні комунальних послуг по благоустрою виявили бажання перейняти суміжні сільські ради – Оскільська, Комарівська та Студенокська, але нажаль можливості в бюджетах на розвиток зазначених територіальних громад відсутні, тобто самостійно вирішити питання надання якісних комунальних послуг немає можливості.

Так, 13.05.2017 року укладено угоду про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту.

В рамках проекту планується розроблення локальних нормативних документів, таких як: правила благоустрою, графіки та умови роботи комунальної техніки, тарифи на надання послуг для юридичних та фізичних осіб по КП «ЖКГ Капитолівської сільської ради». Також на сесіях місцевої ради планується заслуховувати поточні та фінансові звіти роботи комунального підприємства. В рамках проекту планується придбання техніки для обслуговування території громади, а саме екскаватора-погрузчика, тракторів з відвалом для чищення снігу, розкидувача дорожньої суміші, мульчера та подрібнювача гілок. 

 

 

 

 

 

Перелік заходів  проекту:

Для реалізації даного проекту необхідно здійснити такі заходи:

1. Розробка та прийняття нормативно-правових локальних документів: правила благоустрою, графіки та умови роботи комунальної техніки, тарифи на надання послуг для юридичних та фізичних осіб по КП «ЖКГ Капитолівської сільської ради»;

2. Проведення процедури закупівлі спецтехніки:

- екскаватор-погрузчик ;

- трактор МТЗ-82.1 з відвалом для чищення снігу-2 шт.;

-розкидувач дорожньої суміші;

- мульчер (косарка);

-деревоподрібнююча машина (подрібнювач гілок).

3. Укладання договорів з переможцем тендерної процедури.

4. Придбання спецтехніки:

- екскаватор-погрузчик ;

- трактор МТЗ-82.1 з відвалом для чищення снігу-2 шт.;

- розкидувач дорожньої суміші;

- мульчер (косарка);

- деревоподрібнююча машина (подрібнювач гілок).

5. Передача на баланс КП придбаної спецтехніки.

6. Укладення договорів на виконання робіт по благоустрою з сільськими радами учасниками проекту.

7.Ліквідація стихійних та несанкціонованих сміттєзвалищ, боротьба з амброзією, покіс бур’янів як на територіях громад, так і на узбіччях автомобільних доріг що з’єднують центри громад, прибирання снігу; заготівля альтернативного палива (паливні гранули - пілети) для котелень громад учасників проекту; активізація роботи громадської екологічної інспекції; озеленення території населених пунктів.

8.Роботи по благоустрою населених пунктів.

 

Очікувані результати проекту: В результаті придбання  спецтехніки(екскаватора-погрузчика, тракторів з відвалом для чищення снігу, розкидувача дорожньої суміші, мульчера та подрібнювача гілок) зміцниться матеріально-технічна база КП«ЖКГ Капитолівської сільської ради», підвищиться якість послуг у сфері благоустрою та дорожньо- транспортного господарства на територіях 4 громад у напрямках:

- підвищення рівня якості послуг із благоустрою та санітарної очистки;

- покращення санітарного стану навколишнього природного середовища громади, створення сприятливих умов для життєдіяльності мешканців;

 - зменшення шкідливого впливу побутових відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я жителів громад;

- ремонт існуючих та укладання доріг з твердим покриттям, їх утримання, влаштування систем водовідведення, зливової каналізації, забезпечення заходів з безпеки руху;

- створення можливостей для обслуговування водогонів, очистки снігу, скошування трави;

- забезпечення безперебійної роботи спеціалізованого транспорту комунального підприємства;

 - забезпечення стабільного виконання завдань з благоустрою територій населених пунктів громади;

- поліпшення фінансового стану комунального підприємства, отримання прибутку та направлення виручених коштів на укріплення матеріально-технічної бази, та розширення спектру наданих комунальних послуг.

Впровадження проекту забезпечить створення нових робочих місць, економічну ефективність через розширення абонентської бази та збільшення користувачів послуг, зменшить кількість аварійно небезпечних ситуацій, випадкового травмування жителів, покращить стан благоустрою населених пунктів громади, сприятиме активізації громади в напрямку дотримання правил благоустрою населених пунктів, контролю за станом благоустрою, створенню належних умов для розвитку зеленого туризму.

 

Цільові групи проекту: мешканці населених пунктів чотирьох громад-учасників партнерства (7053 особи).

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування (тис. грн.)– Державний Фонд регіонального розвитку -  2763,6 тис. грн., Капитолівська сільська рада  – 80,0 , Оскільська – 145,45, Комарівська – 70,0, Студенокська – 50,0 ,  Ізюмська районна рада -345,45 тис. грн. Загалом  - 3454,5 тис. грн.

 

Організації-партнери, співвиконавці проекту – Капитолівська с/р, Оскільська с/р, Комарівська с/р, Студенокська с/р, Ізюмська районна рада. 

  ДодаткиДОГОВІР ПРО СПIВРОБIТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ «Спільні зусилля – процвітання громад»
Перелік послуг які надаються КП "ЖКГ Капитолівської с/р" на 2018 рік
Перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду ре
Техніко-економічне обґрунтування із розрахунком ефективності за капіталовкладеннями (для проектів з капітальними видатками за р
Штатний розпис
гарантійний лист
гарантійний лист
гарантійний лист
гарантійний лист
гарантійний лист
комерційна пропозиція JCB
комерційна пропозиція Volvo
комерційна пропозиція МСТ
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
комерційна пропозиція
довідка про взяття на баланс
довідка про залишкову вартість