Дорога по вул.Чапаєва в смт Чемерівці - капітальний ремонт (коригування кошторисної документації)

Анотація проекту

      Соціально – економічне обґрунтування проведення капітального ремонту дороги комунальної власності по вулиці Чапаєва в смт.Чемерівці зумовлене  тим, що вона перебуває у  вкрай незадовільному технічному стані. Через значну ямковість експлуатація дороги   є небезпечною для учасників руху. Вказана ділянка дороги забезпечує під’їзд мешканців 6-ти населених пунктів, розташованих на території Ямпільчицької, Вишнівчицької та Хропотівської сільських рад  до районного центру.Проте, вирішити  вказане проблемне питання за рахунок коштів  районного та місцевого бюджетів не вдається  враховуючи досить велику кошторисну вартість ремонту об’єкту.

       На даний час Чемеровецькою селищною радою розроблено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт  дороги по вул.. Чапаєва  в смт. Чемерівці, Хмельницької області. Проект перераховано в цінах 2014 року та проведено його експертизу 22.10.2014 року, що є підставою для включення вказаного об’єкта до Інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на умовах спів фінансування з місцевого бюджету. Загальна кошторисна вартість згідно ПКД складає 5317,943 тис. гривень.

Фотозвіт про виконання проекту
06.09.2016

Було проведено коригування кошторисної документаці. Закінчення робіт планується за рахунок коштів ДФРР у 2017 році, або ж за рахунок місцевого бюджету