Будівництво полігону рідких побутових відходів за межами населеного пункту на території Градизької селищної ради

Анотація проекту
  1. Анотація проекту.

Назва проекту "Будівництво полігону рідких побутових відходів за межами населеного пункту на території Градизької селищної ради“.

            Проблема відходів стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою. На сьогодні в Україні проблема сміття – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

У результаті життєдіяльності населення виникають різноманітні відходи: тверді, рідкі, пастоподібні, пилуваті. Вони, крім епідемічної і токсичної дії, впливають на стан поверхневої та ґрунтової води, на стан повітря та ґрунту.

Значні труднощі для санітарного очищення смт. Градизьк викликають рідкі побутові відходи (РПВ), тому що їх кількість з часом зростає, а вартість вивезення та знешкодження збільшується. Використання необладнаного, невпорядкованого звалища відходів приводить до забруднення навколишнього природного середовища.

               Враховуючи той факт, що сміттєзвалище смт. Градизьк розташоване поблизу автошляху Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, в перспективі запроваджена система збору та вивезення сміття на нього, створить передумови для сортування та переробки сміття, яке збиратиметься на території Градизької селищної ради  та сусідніх районах.