Будівництво водогону від свердловин №9а,№14, №15 до ВНС по вул. Старомильська в с.Загороща Рівненського району Рівненської області

Анотація проекту

Проект спрямований на збільшення гарантій  першочергового   забезпечення   питною    водою населення  та промисловості    для         питних,     фізіологічних, санітарно-гігієнічних, побутових   та виробничих потреб в м.Здолбунів, що гарантується принципами державної політики у сфері питної води та питного водопостачання  Закону України “Про питну воду та питне водопостачання”

На даний час в м.Здолбунів  проживає 24,5 тис.чоловік, які забезпечуються централізованим водопостачанням від водопровідної насосної станції по вул.Старомильська с.Загороща. Вода для подачі на місто видобувається артезіанськими свердловинами і по єдиній вітці водогону, побудованого в 1985р., подається до резервуарів з метою подальшого транспортування на місто. Даний водопровід є перевантажений по потужності і його зношеність призводить до частих аварій, а відповідно і перебоїв в системі підйому води.

Реалізація об’єкту забезпечить розвантаження існуючої нитки водогону, зменшить кількість аварій на ній а також дасть можливість збільшити потужність видобутку води та відключення для обслуговування-ремонту при необхідності.

Проектно-кошторисна документація на об’єкт пройшла експертизу  у філії ДП “Укрдержбудекспертиза” у Рівненській області та затверджена рішенням Виконавчого комітету Здолбунівської міської ради відповідно до законодавства.

Будівництво заплановано на 2018 рік.

Будівництво об‘єкта передбачено завданням 1.2.1 Розвиток інфраструктури підтримки підприємництва (Ціль 1 Розвиток економічного потенціалу “Регіон сталого економічного зростання”) Стратегії розвитку Рівненської області на період 2015-2020 роки, а також   Планом соціально-економічного розвитку міста Здолбунова на 2016-2020 роки.

Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах станом на 10.02.2016р. Становить 1233,746тис.грн. У 2016 р. Виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено експертизу на суму 34,403тис.грн. Обсяг коштів, необхідних для подальшої реалізації проекту становить 1199,343 тис.грн.

Передбачається фінансування проекту за рахунок коштів  державного фонду регіонального розвитку – 1069,343 тис.грн. та місцевого бюджету – 130,00 тис.грн.