«Реконструкція Новопразької ЗШ І-ІІІ ст. №2 по вул. Леніна, 101,сел. Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області »

Анотація проекту

     Проект  «Реконструкція Новопразької ЗШ І-ІІІ ст. №2 по вул. Леніна, 101,сел. Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області » спрямований  на зменшення обсягів, витрачених енергоресурсів для опалення будівлі, забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних вимог до умов перебування дітей у закладі, підвищення енергоефективності будівлі шкільного закладу, надійну та безпечну експлуатацію будівлі .   В умовах контролю за економним використанням енергоресурсів та виконанням заходів з енергозбереження для забезпечення зниження витрат енергоресурсів на опалення, необхідно провести об’ємно планувальні та конструктивні зміни  системи опалення та зовнішніх огороджувальних конструкцій будівлі, а саме:   виконати утеплення зовнішніх стін та горищного перекриття школи сучасними енергозберігаючими матеріалами, що дасть можливість не перевищувати питомі витрати  тепла, встановлені нормативними документами  на опалення школи.

               Система опалення школи  експлуатується з 1977 року, і капітальний ремонт не проводився більш як  40 років. Встановлені опалювальні прилади мають низькі теплові характеристики, труби системи опалення забиті.

             Проведення капітальних ремонтів  приміщень  неможливе без виконання енергозберігаючих заходів та реконструкції системи опалення та вентиляції.      В результаті реалізації проекту будуть створені комфортні умови для навчання дітей та праці вчителів, в тому числі дітей – переселенців із зони АТО, зниження соціальної напруги, заощадження бюджетних коштів через економне використання енергетичних носіїв, підтримка розвитку міської економіки.

     Для виконання заходів з реалізації проекту необхідно 13047,389 тис. грн. з державного та місцевого бюджетів.

Фотозвіт про виконання проекту
22.05.2017 Вигляд інвестиційного проекту до початку фінансування