"Придбання техніки та обладнання для збору та вивезення твердих побутових відходів комунальному підприємству "Водогін,", що перебуває в оперативному володінні Вільшанської селищної ради, для надання розширених комунальних послуг мешканцям суміжних терито

Анотація проекту

Селище міського типу Вільшана розташоване на річці Вільшанці за 25 км на захід від районного центру — міста Городище та за 23 км від залізничної станції Городище. Населення 3 120 чоловік. Селище належить до групи інвестиційно привабливих куточків Городищенського району.  З Вільшаною тісно пов'язане ім'я Тараса Шевченка. У селищі діють два музеї: Музей історії смт Вільшана, у якому можна дізнатися про історію селища та музей «Вільшанська світлиця», в якому відтворена стародавня селянська хата селища.Крім того у «Вільшанській світлиці» є кімната присвячена родині Володимира та Віталія Кличків, родина яких походить з Вільшан.  У Вільшані є понад десяток пам'ятників. 

  Основний стратегічний напрямок розвитку регіону – розвиток туристичного потенціалу.

Основною проблемою - є екологічна проблема. Побутове сміття несе загрозу людям і навколишньому середовищу.  

 Необхідно перезавантажувати громадську  думку на реалізацію таких стратегічно виважених технічних рішень, які б відчутно сприяли зменшенню утворення побутових відходів, мінімізації місць їх знешкодження.

Ці рішення повинні базуватись на відомих принципах сталого розвитку, що закладаються в порядок дій при стратегічному плануванні поводження з відходами:

1) запобігай утворенню відходів;

2) мінімізуй їх утворення;

3) спрямовуй їх на повторний вжиток;

4) видобувай з них енергію;

5) безпечно складуй на полігонах.

Найвагомішою інвестицією у розв’язання даної проблеми мають стати людський розум та моральна відповідальність людини.

Актуальність проекту полягає в запровадженні ефективних механізмів поводження з твердими побутовими відходами (далі - ТПВ). Комунальне підприємство "Водогін" планує надавати розширені комунальні послуги як мешканцям селища так і мешканцям суміжних територіальних громад.