Першочергові заходи по енергоефективності при реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Заболотці Бродівського району Львівської області

Анотація проекту

Назва проекту: Першочергові заходи з енергоефективності при реконструкції загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Заболотці Бродівського району Львівської області

Актуальність проекту:

Школа І-ІІІ ступенів в с. Заболотці у сьогоднішньому вигляді, велика двоповерхова будівля, збудована у 1957 році. За 60 років її експлуатації проводились численні поточні ремонти, однак комплексного підходу не було.

Зазначимо, що дана школа є центром освітнього округу, та після завершення процесу децентралізації кількість учнів школи збільшилась до 400 і тому постало актуальним є питання її найбільшої енергоефективності та забезпечення найбільш комфортного перебування в приміщенні для дітей та працівників.

За період опалювального сезону впродовж жовтня 2014 року – квітня 2015 року використано 253 Гкал тепла при температурі в приміщенні 17- 18 градусів на загальну площу опалення 1818 м2. За фінансовими показниками оплата за енергоносії складає 147 963 грн.

Додатково для нагрівання класних кімнат на дотримання температурного режиму використовуються електрообігрівачі, які використали електричної енергії в грошовому еквіваленті на суму 9,2 тис. грн. на рік.

З метою вирішення цієї проблеми за кошти субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад було вирішено здійснити заходи по енергоефективності будівлі. Так, у 2016 році замінено 7 дверей та 74 вікна на сучасні енергозберігаючі, загальною площею 261, 81 м2. А також, за кошти місцевого бюджету, розроблено проектно-кошторисну документацію та проведено експертизу для утеплення фасаду та модернізації існуючої котельні задля комплексного проведення енергоефективних заходів та, відповідно, покращення температурного режиму та економію енергоресурсів.

Фотозвіт про виконання проекту
16.10.2016 Школа в с. Заболотці - комплексна термомодернізація будівлі

Проблема підвищення енергоефективності зазначеної будівлі вирішувалась поступово. Заходи, запропоновані в даному проекті, стануть завершальними для комплексної термомоденізації будівлі. Адже у 2015 році завдяки  Гранту ЄС та ООН у співфінансуванні із громадою села Заболотці (17500 грн) та районною ради (89500 грн) виділили 211 тисяч грн. було перекрито дах школи.

У 2016 році за кошти субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад було продовжено заходи по енергоефективності будівлі. Замінено 7 дверей та 74 вікна на сучасні енергозберігаючі, загальною площею 261,81 м2. А також, за кошти місцевого бюджету, розроблено проектно-кошторисну документацію та проведено експертизу для утеплення фасаду та модернізації існуючої котельні задля комплексного проведення енергоефективних заходів та, відповідно, покращення температурного режиму та економії енергоресурсів. Успішно реалізовані в минулому проекти – гарантія ефективної реалізації та інвестування бюджетних коштів проекту і в цьому році.

ДодаткиЕкспертний звіт
Довідка про залишкову вартість
Довідка про складність
Довідка про власність