Реконструкція вуличного освітлення в с. Гійче, Жовківського району, Львівської області (три черги будівництва): І-черга (вул. Шкільна, Шевченка), ІІ-черга (вул. Володимира Великого), ІІІ-черга (вул. Першотравнева, Молодіжна)

Анотація проекту

1. Анотація проекту

Назва проекту: Реконструкція вуличного освітлення в с. Гійче, Жовківського району, Львівської області (три черги будівництва): І-черга (вул. Шкільна, Шевченка), ІІ-черга (вул. Володимира Великого), ІІІ-черга (вул. Першотравнева, Молодіжна).

Актуальність проекту: у 2013 році в селі Гійче була проведена реконструкція ліній електромереж з прокладенням СІП-кабелю. Існуюча мережа вуличного освітлення функціонує на старих опорах, які у значній мірі є дефектними та несуть небезпеку для мешканців села. ПАТ «Львівобленерго» повідомило Гійченську сільську раду, що через аварійну небезпеку у 2017 році припинить обслуговувати та демонтує стару лінію електромереж. Зважаючи на це гостро актуальною стала потреба в реконструкції вуличного освітлення в селі Гійче. Через значну протяжність мереж вуличного освітлення (понад 8,6 км), моральне старіння існуючої мережі, зважаючи на обмежені фінансові ресурси сільського бюджету та не бажаючи допущення погіршення рівня безпеки в селі в темну пору доби, громада села вирішила провести реконструкцію вуличного освітлення центральних вулиць в партнерстві із Державним фондом регіонального розвитку.

Основними заходами проекту є: демонтаж старих світильників, установлення нових енергозберігаючих  світлодіодних світильників, установлення щита управління та лічильника, перевірка роботи вуличного освітлення, здача в експлуатацію та звіт про виконання проекту.

Очікувані результати:

Кількісні: під час даного проекту буде замінено 29 опор та встановлено 134 світильники, в т. ч. 6 паркових. Протяжність лінії вуличного освітлення понад 8,6 км.

Якісні: в результаті даного проекту буде скорочено експлуатаційні витрати на вуличне освітлення в селі та поліпшено його якість, удосконалено систему обслуговування в нічний час, введення роздільного тарифу на денне та нічне споживання електроенергії, дозволить зменшити оплату за її споживання.

Цільові групи проекту: мешканці села Гійче (2 126 осіб) та суміжних сіл з трьох напрямків, з якими є транспортне сполучення по вулицях Першотравневій, Шевченка та Володимира Великого; водії, які проїжджатимуть через село по дорозі регіонального значення Рава-Руська – Гайок.

Виконання робіт передбачається проводити згідно будівельних норм та стандартів з використанням енергоощадних технологій.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту: 1392,656 тис.грн.,

в т.ч.: з державного бюджету  - 1237,456 тис. грн., місцевого бюджету – 145,0 тис. грн., внесок громади села – 10,2 тис. грн.

Організації співвиконавці проекту: громада села Гійче, підрядна організація.

  ДодаткиФорма технічного завдання на інвестиційну програму і проект регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів де
Зведений кошторис розрахунку вартості об’єкта будівництва (копія)
Експертний звіт №14-3013-16 від 12 грудня 2016 року (копія)
Додаток до експертного звіту (копія)
Розрахунок категорії складності (копія)
Довідка про залишок кошторисної вартості проекту (копія)
Рішення сесії Гійченської сільської ради №2 від 13.12.2016 «Про затвердження Експертного звіту від 12 грудня 2016 року
Рішення сесії Гійченської сільської ради №3 від 13.12.2016 «Про участь у конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвит
Гарантійний лист (копія)
Довідка з банку (кошти громади) (копія)
Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців(копія)
Лист ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» №132-6566 від 07.11.2016(копія)
Фото 1 Старі та нові лінії електромереж по вул Шкільній
Фото 2 Алея до автобусної зупинки, яку планується освітити