РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту007325-ХМ
Назва проектуБудівництво спортивного комплексу на території школи по вул. Б.Хмельницького 44, в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області
ЗаявникСатанівська селищна рада
Технічне завданняБудівництво спортивного комплексу на території школи по вул. Б.Хмельницького 44, в смт Сатанів Городоцьгого району Хмельницької області
Тематичний напрям реалізації проектуПроект добровільно об’єднаних територіальних громад
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіону3: Розвиток сільських територій та територій навколо міст регіону/ 3.3.1: створення умов для повернення молоді для проживання на сільських територіях; 4.2.Підвищення здатності людського потенціалу адаптуватися до потреб економіки та невиробничого сектору
Період реалізації проектуЗ 03.2017 по 09.2017
ОбластьХмельницька
РайонГородоцький
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ

         Проблема на розв’язання якої спрямований проект: недоступність більшості населенню, в першу чергу дітям і молоді, в т. ч. учням Сатанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, займатися  спортом, що стимулює міграцію місцевого населення в міста та шкодить здоровому способу життя, через відсутність в ОТГ спортивного сучасного комплексу.

         

         Мета проекту – забезпечення, відповідно до вимог ст.3 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»,  жителям Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади  їх права займатися, в належним умовах, фізичною культурою і спортом, актуалізація навичок здорового способу життя, самореалізації, змістовного дозвілля, запобіганню явищам асоціальної поведінки, мотивування молоді жити і працювати в громаді.

 

          Завдання проекту – створення/будівництво спортивного комплексу на території школи  по вул. Б.Хмельницького 44 в смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області.

 

          Основні заходи проекту. В 2016 році ТОВ «Добробут-проект» м.Хмельницький розроблено  проект  будівництва «Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області», який пройшов експертизу і отримав позитивний висновок та затверджений (проект і кошторис) сесією Сатанівської селищної ради.

 

Генеральним планом передбачається розміщення спортивного комплексу на території школи поміж двома існуючими корпусами з влаштуванням теплих критих переходів.

Благоустроєм ділянки передбачено мощения доріжок тротуарною плиткою, асфальтування під’їздів та влаштування стоянки для автотранспорту.

 

              Проект передбачає виконання  будівельних  робіт, в тому числі:

 • підготовчі роботи
 • земляні робот
 • будівельно-монтажні роботи
 • опоряджувальні роботи/ благоустрій та озеленення території.

 

Період реалізації проекту у 2017 році –  7 місяців з березня до вересня 2017 року включно, що забезпечить належне виконання проекту.

          

             Фінансування проекту.  Відповідно до зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва  «Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області»  бюджет проекту складає 10734,057 тис. гривень.   У 2016 році виконанно робіти на суму 411,556 тис. грн., в тому числі на проведення експертизи. Очікуваний обсяг фінансування проекту з державного фонду регіонального розвитку в 2017 році  –  8532,131 тис. грн., що складає 79,4% вартості проекту, решта суми – 2211,556 тис. грн. – 20,6% буде профінансовано Сатанівською селищною радою. Безпосередньо в 2017 році буде виконано робіт проекту на суму 8532,131 тис. грн. з яких 17,4% або 1000,000 тис. грн. буде профінансовано з бюджету селищної ради та 800,000 тис. грн. виділено з обласного бюджету, а решта 8532,131 або 82,6% передбачається, що буде профінансовано з ДФРР.

        

           Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту. Реалізація Проекту дозволить отримати вагомі для Сатанівської селищної ОТГ і Хмельницької області в цілому результати, а саме:   

 1. можливість 8,2 тис. громадян ОТГ, а також частково сіл, що не об’єдналися, але тяготіють до ОТГ, реалізувати своє право і мати належні умови для заняття спортом  як масовим, так і професійним;
 2. створення належних умов ведення навчального процесу в частині фізичного виховання  учням  Сатанівської ЗОШ, базового навчального закладу ОТГ;
 3. формування потужного  мотиватора/чинника  якості життя в громаді для молодих людей працездатного віку,   сприятиме зменшенню міграції  їх  до міста, сприятиме збільшенню числа осіб, що залишаються/повертаються жити і працювати ОТГ на 10 відсотків;
 4. створення площадки для продуктивного прикладного пропагування  здорового способу життя, вагомою складовою якого є спорт.         

Інноваціями проекту є:

 1. забезпечення комплексного підходу до ефективного використання комунального майна спортивного комплексу;
 2. побудова в ОТГ власного осередку спортивного дозвілля і самореалізації громадян через спорт, долучення їх до здорового способу життя, змістовного динамічного відпочинку та  професійного спорту, мотивуватиме молодь залишатися/повертатися жити і працювати в селах та селищі об’єднаної громади;;
 3. створення мотиваційного підґрунтя  для громад-сусідів, що територіально тяготіють до ОТГ щодо об’єднання, розвиток спорту і запровадження здорового способу життя.

 

Проект відповідає  Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2020 рр., стратегічній цілі 3: Розвиток сільських територій та територій навколо міст регіону 3.3 підвищення життєздатності сіл і малих міст/ 3.3.1: створення умов для повернення  молоді для проживання на сільських територіях та

стратегічній  цілі 4. Забезпечення росту регіонального потенціалу вирішення наскрізних проблем)/ 4.2.Підвищення здатності людського потенціалу адаптуватися до потреб економіки та невиробничого сектору,

http://old.km-oblrada.gov.ua/userfiles/RD_Strategy_Khmelnytskyi_12052011_UA(1).pdf ,

а також - Плану  заходів з реалізації Стратегії  регіонального розвитку Хмельницької області на 2015-2017 рр., Програма 2. Забезпечення росту регіонального потенціалу (вирішення наскрізних проблем)/Оптимізація, будівництво та реконструкція шкіл, садочків, спортивних закладів, інших освітніх центрів.

http://km-oblrada.gov.ua/strategy/.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

Можливість займатися спортом, в першу чергу масовим в усьому різноманітті його видів, та професійним – є потужнім мотиватором/чинником  якості життя, що суттєво вливає на вибір/рішення людей, особливо молодих працездатного віку, де проживати і працювати після закінчення школи/ВНЗу: чи в селищі/селі, чи мігрувати до міста, що вкрай важливо для 11 населених пунктів Сатанівської селищної ОТГ, успішному розвитку Державного курорту «Сатанів», що є потужною точкою економічного зростання не лише Сатанівської ОТГ, а й Хмельницької області в цілому.

         

Крім того, в сучасному світі, коли новітні технології та їх наслідки, екологічні проблеми, спосіб життя багатьох часто мають негативний вплив на здоров’я людей. виникає гостра потреба у створенні умов для фізичного розвитку людей, в першу чергу дітей та молоді, створення належних умов для продуктивного прикладного пропагування  здорового способу життя, вагомою складовою якого є спорт. Зокрема, проблемою для є те, що комп’ютерні ігри витіснили рухливі ігри на свіжому повітрі. Надто популярними стали гральні автомати, дискотечні зали, усілякі кафе, які часом завдають більше шкоди, ніж користі, як фізичному здоров’ю, так і духовності людей, в першу чергу молоді. 

Разом з тим, ОТГ не має належної спортивної бази - сучасної спортивного комплексу для систематичних і системних занять фізичною культурою, а учні  Сатанівської ЗОШ, на території якої будуватиметься комплекс –  взагалі належних умов ведення навчального процесу в частині фізичного виховання.

 

То ж цей проект  спрямований на вирішення нагальної для Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади проблеми, змістом якої є недоступність більшості населенню громади, в першу чергу дітям і молоді, в т. ч. учням Сатанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, займатися  спортом, що стимулює міграцію місцевого населення в міста та шкодить здоровому способу життя, через відсутність в ОТГ спортивного сучасного комплексу.

Мета та завдання проекту

            Мета проекту забезпечення, відповідно до вимог ст.3 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»,  жителям Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади  їх права займатися, в належним умовах, фізичною культурою і спортом, актуалізація навичок здорового способу життя, самореалізації, змістовного дозвілля, запобіганню явищам асоціальної поведінки, мотивування молоді жити і працювати в громаді.

           Завдання проекту – створення/будівництво спортивного комплексу на території школи  по вул. Б.Хмельницького 44 в смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області.

Опис діяльності у рамках проекту

Для забезпечення  досягнення мети  та виконання завдання на замовлення Сатанівської селищної  ради в 2016 році ТОВ «Добробут-проект» м.Хмельницький розроблено  проект  будівництва «Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області», який пройшов експертизу і отримав позитивний висновок та затверджений (проект і кошторис) сесією Сатанівської селищної ради.

 

Генеральним планом передбачається розміщення спортивного комплексу на території школи поміж двома існуючими корпусами з влаштуванням теплих критих переходів.

Благоустроєм ділянки передбачено мощения доріжок тротуарною плиткою, асфальтування під’їздів та влаштування стоянки для автотранспорту.

Конструктивна схема комплексу прийнята з поздовжніми несучими стінами та збірним залізобетонним каркасом в спортивному залі.

Просторова жорсткість забезпечується сумісною роботою стін і перекриттів та за допомогою вертикальних та горизонтальних зв’язків між фермами спортзалу.

За даними матеріалів інженерно - геологічних вишукувань виконаних в 2016 році основою фундаментів слугують ґрунти ІГЕ № 3 – суглинки жовто-сірі з прошарками супіску, з вмістом карбонатів, тверді, непросідні.

Фундаменти запроектовані стрічкові із збірних фундаментних плит та бетонних блоків і стовпчаті монолітні залізобетонні під колони та фундаментні балки під стіни.

Зовнішні та внутрішні стіни запроектовані з керамічної цегли на цементно-пісчаному розчині та залізобетонні колони спортивного залу.

Перекриття – збірні, залізобетонні круглопустотні плити та металеві ферми над спортивним залом.

Покрівля –  сандвіч панелі по дерев’яній крокв’яній системі та металевих прогонах.

Зовнішні стіни утеплюються мінераловатними плитами та оздоблюються короїдом.

 

            

Відповідно до зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва  «Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області»  бюджет проекту складає 10734,057 тис. гривень.   У 2016 році виконанно робіти на суму 411,556 тис. грн., в тому числі на проведення експертизи. Очікуваний обсяг фінансування проекту з державного фонду регіонального розвитку в 2017 році  –  8532,131 тис. грн., що складає 79,4% вартості проекту, решта суми – 2211,556 тис. грн. – 20,6% буде профінансовано Сатанівською селищною радою. Безпосередньо в 2017 році буде виконано робіт проекту на суму 8532,131 тис. грн. з яких 17,4% або 1000,000 тис. грн. буде профінансовано з бюджету селищної ради та 800,000 тис. грн. виділено з обласного бюджету, а решта 8532,131 або 82,6% передбачається, що буде профінансовано з ДФРР. (копія зведеного кошторису додається)  

Проект «Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області» передбачає виконання  будівельних  робіт, в тому числі:

 • підготовчі роботи
 • земляні робот
 • будівельно-монтажні роботи
 • опоряджувальні роботи/ благоустрій та озеленення території
Очікувані результати

 

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

Загальна площа

1221,0 кв.м

1221,0 кв.м

 

 

1221,0 кв.м

   

Проектна документація

Будівельний об'єм

10413,6 куб м

10413,6 кубм

 

 

10413,6 куб.м

   

Проектна документація

Площа забудови

1051,2 кв.и

1051,2 кв.м

   

1051,2 кв.м

   

Проектна документація

Кількість робочих місць

6 місць

     

6

   

Проектна документація

Потужність:

- пропускна здібність спортзалу (одночасне тренування)

54 осіб

     

54 осіб

   

Проектна документація

- кількість глядачів

56 місць

     

56 місць

   

Проектна документація

підвищено рівень охоплення молоді руховою активністю

(% - відсотки)

5

 

 

 

20

не менше 25

Не менше 30

Місцева статистика, прямим обрахуванням

Реалізація проекту дозволить отримати важливі для об'єнаної громади результати/можливості, а саме:

 1.  можливість 8,2 тис. громадян ОТГ, а також частково сіл, що не об’єдналися, але тяготіють до ОТГ, реалізувати своє право і мати належні умови для заняття спортом  як масовим, так і професійним;
 2. створено належні умови ведення навчального процесу в частині фізичного виховання  учням  Сатанівської ЗОШ, базового навчального закладу ОТГ;
 3. сформовано потужний мотиватор/чинник якості життя в громаді для молодих людей працездатного, який сприяє зменшенню міграції їх до міста, сприяє збільшенню числа осіб, що залишаються/повертаються жити і працювати ОТГ на 10 відсотків;
 4. створенно площадку для продуктивного прикладного пропагування здорового способу життя, вагомою складовою якого є спорт.

Крім того виконання проекту:

- підвищено рівень охоплення молоді руховою активністю на 20 – 25%;

- створено належні матеріально-технічні умови для розвитку пріоритетних видів спорту;

- створенно належних умов до проведення районних сільських спортивних ігор і змагань.

Фінансова сталість

Подальша діяльність спортивного комплексу буде фінансуватсь за рахунок коштів місцевого бюджету. Об'єкт будівництва перебуватиме у комунальній власності Сатанівської селищної ради.

Інстуційна сталість

Створить належі умов ведення навчального процесу в частині фізичного виховання  учням  Сатанівської ЗОШ, базового навчального закладу ОТГ. В будівлі спортивного комлексу будуть проводитися навчально-тренувальні заняття та змагання з ігрових видів спорту (волейбол, баскетбол, теніс) для дітей, учнів, дорослих осіб Сатанівської ОТГ, а також частково населення сіл, що не об’єдналися, але тяготіють до ОТГ. 

Політична сталість

Реалізація проекту матиме суттєвий вплив на пропагування здорового способу життя у населення Сатанівської ОТГ, підвищення рівня зацікавленості заняттям спорту у підростаючого покоління. Формування потужного  мотиватора/чинника  якості життя в громаді для молодих людей працездатного віку,   сприятиме зменшенню міграції їх до міста, сприятиме збільшенню числа осіб, що залишаються/повертаються жити і працювати ОТГ.

Інновація

Інноваціями проекту є:

1) забезпечення комплексного підходу до ефективного використання комунального майна спортивного комплексу, що дозволить:

 • створити належні умови проведення навчального процесу в частині фізичної підготовки у Сатанівській ЗОШ, а, за потреби, і інших навчальних закладів  ОТГ,
 • проводити в позаурочний час  спортивні гуртки і секції для різних категорій (вікових, за інтересами)  громадян,
 • проводити спортивні змагання і заходи;

2) побудова в ОТГ власного осередку спортивного дозвілля і самореалізації громадян через спорт, долучення їх до здорового способу життя, змістовного динамічного відпочинку та  професійного спорту, мотивуватиме молодь залишатися/повертатися жити і працювати в селах та селищі об’єднаної громади;

3) створення мотиваційного підґрунтя  для громад-сусідів, що територіально тяготіють до ОТГ щодо об’єднання, розвитку спорту і запровадження здорового способу життя.

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2017 Місяць 3 Фундамент. Стіни 0 1586.838 0
2017 Місяць 3 Сходи СХ-1 та СХ-2 536.214 213.162 0
2017 Місяць 4 Трибуни/ Прорізи/ Покрівля 1734.688 0 0
2017 Місяць 5 Покрівля/ Підлога/ Вітражі/ Фасад/ Сходи зовнішні 3244.271 0 0
2017 Місяць 6 Влаштування водопроводу та каналізації внутрішні/ Опалення та вентиляція 681.707 0 0
2017 Місяць 7 Електротехнічні роботи/ Зовнішнє електропостачання/ Зовнішній водопровід та каналізація 635.467 0 0
2017 Місяць 8 Пандус/ Внутрішнє оздоблення стелі та стін/ Під'їзди 441.539 0 0
2017 Місяць 9 Внутрішнє оздоблення стелі та стін/ Благоустрій та озеленення території 1258.245 0 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Фундамент. Стіни 1586.838 0 1586.838 0
Сходи СХ-1 та СХ-2 749.376 536.214 213.162 0
Трибуни/ Прорізи/ Покрівля 1734.688 1734.688 0 0
Покрівля/ Підлога/ Вітражі/ Фасад/ Сходи зовнішні 3244.271 3244.271 0 0
Влаштування водопроводу та каналізації внутрішні/ Опалення та вентиляція 681.707 681.707 0 0
Електротехнічні роботи/ Зовнішнє електропостачання/ Зовнішній водопровід та каналізація 635.467 635.467 0 0
Пандус/ Внутрішнє оздоблення стелі та стін/ Під'їзди 441.539 441.539 0 0
Внутрішнє оздоблення стелі та стін/ Благоустрій та озеленення території 1258.245 1258.245 0 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 10332.131 8532.131 100 1800 100 0 0
Інше будівництво (придбання) 10332.131 8532.131 100 1800 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 8532.131 82.58
Бюджет заявника 1800 17.42
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуСобков Альберт Іванович
Назва посадиГолова селищної ради
Поштова адресавул. Бузкова, 135 Ж, смт Сатанів, Городоцький район, Хмельницька область
Телефон та мобільний(03851) 42296; (096) 425 7263
Факс(03851) 42296
E-mailsatanivgromada@gmail.com
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуСобков Альберт Іванович
Місце роботиСатанівська селищна рада
Назва посадиГолова селищної ради
Звання
Адреса для листування з керівником проектувул. Бузкова, 135 Ж, смт Сатанів, Городоцький район, Хмельницька область
Телефон та мобільний(03851) 42296; (096) 425 7263
Факс(03851) 42296
E-mailsatanivgromada@gmail.com
;