РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту025148-ХР
Назва проекту«Капітальний ремонт спортивно-футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія» по пр. Дніпровський,28 м. Нова Каховка Херсонської області»
ЗаявникНовокаховська міська рада
Технічне завданняА.2.2.4. Створення умов для формування здорового населення в територіальних громадах області
Тематичний напрям реалізації проектуПроект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіонуА.2.4. Рухова активність - здоровий спосіб життя
Період реалізації проектуЗ 06.2019 по 09.2019
ОбластьХерсонська
Районм.Нова Каховка
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ

Об’єкт:  «Капітальний ремонт спортивно-футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія» по пр. Дніпровський,28 м. Нова Каховка Херсонської області».

   Проблематика на основі якої виникла необхідність реалізація цього проекту  у зв’язку з тим, що наявні спеціалізовані спортивні споруди не відповідають сучасним вимогам та кількість їх не задовольняє існуючу потреб мешканців міста різних вікових категорій.

Більшість футбольних полів та майданчиків для занять вихованців 2-х міських дитячо-юнацьких шкіл та мешканців міста, збудовані більш ніж 30-40 років потому. Понад  200 вихованців  двох дитячо-юнацьких шкіл, клуб «Таврія» та професійний футбольний клуб «Енергія»,  більше ніж 400 аматорів футболу, міні - футболу у теперішній час проводять тренування на двох футбольних полях із трав’яним газоном.

Період тренувань та змагань значно перевищує регламентований час експлуатації футбольних полів з трав’яним газоном і не дозволяє виконувати тренувальний процес у повному обсязі.

У місті розвивається професійний футбольний клуб «Енергія», який має більш ніж шістдесятип'ятирічну історію, великі футбольні традиції. З 2009 року ФК «Енергія» приймає участь у змаганнях з  першості Херсонської області та Чемпіонаті України з футболу серед команд професійної футбольної ліги.

На футбольних полях щорічно проводяться змагання першості з футболу Херсонської області, молодіжних ігор Херсонської області, тури та фінал Всеукраїнських ігор «Шкіряний м’яч», ігри обласних спартакіад  та багато інших змагань  та заходів.

5 років поспіль місто проводить дитячий всеукраїнський турнір, з  футболу, присвячений пам’яті Чумакова Ю.О. Участь у змаганнях приймають більше ніж 12 професійних  дитячих футбольних команд. Фінал всеукраїнських ігор «Шкіряного м’яча» та чемпіонат України серед команд 2 ліги.   проводиться в місті.  

          Виконання капітального ремонту   з улаштуванням футбольного поля із штучним покриттям  розміром 110,0 х 72,0 м. дозволить      забезпечити проведення учбово-тренувальних занять вихованців дитячо-юнацьких шкіл міста, проведення заходів місцевого, обласного значення на сучасному технічному рівні.

Соціальним аспектом вирішення проблеми є створення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом.

         Проект відповідає пріоритетним напрямам розвитку  регіонів, цілям та завданням Державної  стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, напрямку  А.2.4. Рухова активність -  здоровий спосіб життя - здорова нація.

           Результати  впровадження проекту спрямовані на вирішення проблеми усіх верств населення не лише об’єднаної  Новокаховської територіальної громади а і Херсонської області та півдня України.

Загальна кошторисна вартість проекту  у відповідності з вимогами ДСТУ та оплаченими витратами за розроблення проектно -  кошторисної документації та отримання позитивного експертного висновку становить   14 143,9  тис. грн.  Термін реалізації проекту   - 4 місяці. 

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

   Спортивно-футбольне поле «Дніпро» спортивного комплексу  стадіон «Енергія» знаходиться за адресою пр. Дніпровський, 28     м. Нова Каховка Херсонської області. На цій спеціалізованій спортивній споруді проводять учбово-тренувальні заняття вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, футбольна команда «Енергія», більше ніж двадцять груп аматорів футболу. На поточний час Спортивно-футбольне поле «Дніпро» має ґрунтове покриття, яке зроблено у шістдесяти роки минулого сторіччя, огорожа виконана із металевих конструкцій, термін експлуатації яких давно вичерпано. У поточний час місто підтримує споруду у мінімально робочому стані з метою надання можливості мешканцям міста у реалізації потреби заняттям з фізичної культури. Здійснення капітального ремонту    спортивно-футбольного поля «Дніпро» дозволить кардинально змінити рівень забезпечення здійснення спортивної та фізкультурної роботи в місті. Проектом передбачається покласти на спортивно-футбольному полі «Дніпро»  штучного покриття, що значно розширює можливість проведення занять в різних погодних умовах, розширити терміни проведення різних спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів навесні та восени. 

Реалізація модернізації забезпечить можливість створити якісну потужну базу для тренувань спортсменів вищих досягнень та проведення на високому рівні різноманітних турнірів, кубків і чемпіонатів у будь-яку пору року, тим самим створить позитивний імідж і прославить місто Нова Каховка та весь Херсонський край на всю Україну.

Мета та завдання проекту

Улаштування сучасного спортивного футбольного поля зі штучним покриттям     має великий   вплив на соціально-економічний розвиток регіону.  Метою здійснення проекту «Капітальний ремонт    спортивно-футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу  стадіон «Енергія» по пр. Дніпровський, 28     м. Нова Каховка Херсонської області» є створення сучасних умов для здійснення спортивної та фізкультурно-оздоровчої діяльності для мешканців міста та забезпечення відповідних умов для проведення місцевих, обласних та республіканських заходів спортивного напрямку.

Доцільність запропонованого способу планування, вирішення проблеми полягає  в тому, що загальна кошторисна вартість проекту   у відповідності з вимогами ДСТУ Б.Д. 1.1-1-2013 складає –  14 143,39  тис. грн.

Ще одним фактором, що вплинув на рішення залучити на  виконання зазначених робіт  кошти фонду регіонального розвитку є те, що розрахунковий обсяг бюджету розвитку міста на поточний рік, який направляється на здійснення видатків капітального характеру  направляється  на першочергові заходи з підтримки об’єктів бюджетної сфери і не дозволяє здійснити такий  витратний проект лише за кошти міського бюджету.

В умовах постійного росту вартості будівельних  та паливно - мастильних матеріалів, машин та механізмів, завершити роботи лише за рахунок коштів міського бюджету не є можливим. 

Опис діяльності у рамках проекту

Робочий проект «Капітальний ремонт спортивно-футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія» по пр. Дніпровський,28 м. Нова Каховка Херсонської області»  розроблений на підставі  завдання на проектування та технічних умов експлуатуючих організацій  та з урахуванням сучасних тенденцій у будівництві  спортивних споруд та у зв’язку з необхідністю виконання робіт з його відновлення.

Габарити футбольного та розмітка прийняті у відповідності до міжнародних стандартів. Зона безпеки до огорожі – 2,0х2,5 м. Для огородження території прийнята панельна огорожа з полімерним покриттям. Панелі монтуються на металевих стійках висотою по периметру 3,0 м від рівня футбольного поля, в торцях висота становить 4,0 м.

Для покриття спортивного поля прийнято штучне трав’яне покриття.

Запроектовано освітлення футбольного поля у темний час доби, для цього передбачається встановлення на попередньо підготовлені фундаменти підстави шість сталевих оцинкованих опор з  нижнім підведенням кабелю. На опори кріпляться світлодіодні вуличні консольні світильники Cobra Led 150W Eko. Освітлення футбольного поля виконується у відповідності з встановленими вимогами і нормативними документами.

 

Очікувані результати

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

 

 

 

Введення у експлуатацію великого футбольного поля площею 7 920 м2

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати  впровадження проекту спрямовані на вирішення проблеми усіх верств населення не лише об’єднаної  Новокаховської територіальної громади а і Херсонської області та півдня України

 

 

 

 

 

Фінансова сталість

Реалізація проету стане економічним поштовхом для розвитку  соціально - економічного розвитку теритррії громади. будуть створені умови для розвитку інфраструктури міста, залучення до спорту всіх верств населення. впровадження проекту передбачає значні фінансові витрати, але вподальшому виправдають себе. Унвестиція в здорров’я, покращення генофонду нації

Інстуційна сталість

 Реалізація проекту  дасть можливість удосконалити систему управління футболом в місті, розширити коло осіб, які займаються цим видом спорту, забезпечити їх необхідним інвентарем, підвищити кваліфікацію тренерів-викладачів, збільшити їх кількість, упорядкувати матеріально-технічну базу, оптимізувати календар спортивних змагань різних рівнів.

Підвищити загальний  рівень фізичної підготовки молоді та дорослого населення, оздоровлення різних верств населення засобами фізичної культури і спорту, в тому числі і футболом, удосконалити систему дитячо-юнацького, аматорського, клубного футболу,  збільшення кількості осіб, які займаються цим видом спорту, та команд-учасниць міських, обласних та всеукраїнських змагань усіх вікових груп, забезпечення можливості використання  тренерами прогресивних освітніх футбольних практик.

Результати впровадження проекту спрямовані на вирішення проблеми  усіх верств населення територіальної громади. 

Політична сталість

Реалізація модернізації забезпечить можливість створити якісну потужну базу для тренувань спортсменів вищих досягнень та проведення на високому рівні різноманітних турнірів, кубків і чемпіонатів у будь-яку пору року, тим самим створить позитивний імідж і прославить місто Нова Каховка та весь Херсонський край на всю Україну та забезпечить збільшення населенням довіри до влади.

Інновація

Робочий проект відповідає діючим нормативам з питань міцності, надійності та довговічності споруд, їх експлуатаційній безпеці, інженерного забезпечення, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення. Проект відповідає вимогам охорони праці, пожежної безпеки, енергоефективності та енергозбереження.

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2019 Місяць 1 Демонтажні та земляні роботи 298.721 41.166 0
2019 Місяць 2 Улаштування нового покриття та огородження 3865.796 534.204 0
2019 Місяць 3 Улаштування нового покриття та огородженн, благоустрій 1650.581 228.224 0
2020 Місяць 1 Улаштування нового покриття та огородження, благоустрій 6467.061 854.134 0
2020 Місяць 2 електромонтажні роботи 179.27 24.743 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Улаштування нового покриття , огородження, благоустрій 7321.195 0 0 0
Улаштування нового покриття , огородження, благоустрій 1878.805 1650.581 228.224 0
Улаштування нового покриття , огородження 4400 3865.796 534.204 0
Демонтажні та земляні роботи 339.887 298.721 41.166 0
електромонтажні роботи 204.013 0 0 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 14143.9 5815.098 100 803.594 100 0 0
Капітальний ремонт спортивно -футбольного поля "Дніпро" спортивного комплексу стадіон "Енергія" по пр. Дніпровський,28 14143.9 5815.098 100 803.594 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 12461.429 88.1
Бюджет заявника 1682.471 11.9
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Партнер
Повна назва Комунальне підприємство «Новокаховський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
Організаційно-правова форма установи Комунальне підприємство
Поштова адреса 74900,м.Нова Каховка, вул. Довженка, 17-а
Контактна особа Янко Володимир Борисович
Телефон/факс (095)81559
Адреса електронної пошти vladyank@bigmir.net
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 43
Роль у підготовці проекту Замовник
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Виконання функцій замовника капітального ремонту об’єкта
Партнер
Повна назва Відділ капітального будівництва виконавчого комітету Новокаховської міської ради
Організаційно-правова форма установи Орган місцевого самоврядування
Поштова адреса м. Нова Каховка, пр. Дніпровський,23
Контактна особа Гончаренко Світлана Семенівна - начальник ВКБ
Телефон/факс 055-49-4-3 / 055-49-4-5
Адреса електронної пошти sgonharenko@ukr.net
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 2
Роль у підготовці проекту Розробник програмим
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту координатор виконання проекту
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуКоваленко Володимир Іванович
Назва посадиМіський голова
Поштова адресам.Нова Каховка, пр. Дніпровський,23
Телефон та мобільний055-49-4-22-84
Факс055-49-4-54-58
E-mailsgonharenko@ukr.net
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуТарабака Олег Анатолійович
Місце роботиВиконавчий комітет міської ради
Назва посадиЗаступник міського голови
Звання
Адреса для листування з керівником проектум. Нова Каховка, пр. Дніпровський,23
Телефон та мобільний055-49-4-22-84
Факс055-49-4-54-58
E-mailsgonharenko@ukr.net
;