РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту023903-ДЦ
Назва проекту«Реконструкція будівлі Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: м.Бахмут вул.Ювілейна,34» (коригування)
ЗаявникАртемівська міська рада
Технічне завдання(2019) 3.15. Модернізація матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області в контексті створення системи опорних шкіл України
Тематичний напрям реалізації проектуПроект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіону3.5.3. Запроваджувати інноваційні освітні програми у середній школі та розбудовувати систему «Освіта впродовж життя»
Період реалізації проектуЗ 04.2020 по 12.2021
ОбластьДонецька
Районм.Бахмут
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ

          Проект   «Реконструкція   будівлі   Бахмутської загальноосвітньої школи    I-III ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області, розташованої за адресою  м.Бахмут вул.Ювілейна,34» (коригування), направлений на створення повноцінного нового комфортного освітнього простору. Комфортний у всіх сенсах - і з точки зору облаштування та технічного забезпечення навчального закладу, і з точки зору організації навчального процесу.

        Рішенням  виконавчого комітету  Бахмутської міської ради від 08.11.2017 № 244 Бахмутську    загальноосвітню     школу I-III    ступенів   № 18 ім. Дмитра Чернявського визначено опорним закладом загальної середньої освіти Бахмутського осередку. Школа  працює за напрямком «Розвиток особистості учня, зоріентованого на оволодіння навичками ХХІ століття, здатного інтегруватися у культурно-освітній простір».          Цей проект спрямований на реалізацію державної політики щодо створення нового освітнього простору на території м.Бахмут.

             На  даний час  Бахмутська загальноосвітня школа I-III ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області не відповідає вимогам опорної школи.

        Система опалення знаходиться у незадовільному стані, труби пошкоджені іржею. Система зовнішнього водостоку з дахів будівлі відсутня, мають місце руйнування вимощення та зовнішніх стін. Внутрішнє оздоблення стін має руйнування штукатурного і шпаклювального шару. Відсутня доступність у приміщення для маломобільних груп та санітарна кабіна для осіб з особливими освітніми потребами. Системи водопостачання та каналізації  капітально не ремонтувались. Відсутня система противопожежного захисту та оповіщення про пожежу. На стінах майстерні  спостерігається волога, на окремих ділянках руйнування цегли.

        Проект має соціальну направленість. Реалізація проекту дозволить створити комфортні умови для навчання дітей, дотримування  санітарно-гігієнічних умов згідно норм. Реалізація проекту має забезпечити доступність та комфортність сучасних умов навчання, розвитку та спілкування всіх учасників навчального процесу Бахмутської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського : 1033 учня, 70 педагогів, більше 1860 батьків та жителів громади. Проект надасть змогу усім дітям, у тому числі і з особливими освітніми потребами, отримати рівний доступ до якісної освіти на рівні базової і старшої профільної школи.

        До основних засобів проекту відноситься: реконструкція будівлі, загально-будівельні роботи з внутрішнього оздоблення приміщень; заміна інженерних систем; створення нового дізайну  внутрішніх приміщень; оновлення матеріально-технічної бази, в тому числі навчальних кабінетів, спортивних зал, харчоблоків;  благоустрій території закладу (влаштування спортивних площадок для занять спортом, огорожі, влаштування доріжок та тротуарів; створення умов для дітей з особливими освітніми потребами.

         Очікувані результати проекту: Школа має  відповідати   вимогам Нової Української школи  з використанням енергозберігаючих технологій, що суттєво зменшить витрати на енергоносії, а також витрати на утримання будівлі школи. Результатом участі в проекті ми вбачаємо створення сучасного багатофункціонального освітнього середовища, в якому всі учасники навчально-виховного процесу реалізовують себе як суб’єкти життя, діяльності, спілкування.

Проведення комплексних робіт підвищить експлуатаційно-технічні характеристики будівлі, подовжить їх експлуатаційний термін та створить комфорті умови для навчально-виховного процесу. В межах  проекту планується встановлення обладнання та програмного забезпечення, проведення швидкісного інтернету, Wi-Fi, створення умов для інклюзивного навчання, ремонт під’їзних доріг до навчального закладу, створення безбар’єрного простору.

Цільові групи проекту: у закладі навчається 1033 учня, працюють 70 педагогів, 23 обслуговуючого персоналу.  Реконструкцією передбачено виконання робіт з ремонту інженерних сітей водопостачання, каналізації, електроосвітлення, опалення, оздоблення внутрішніх приміщень, благоустрою, придбання та встановлення меблів та обладнання.  Згідно проекту планується придбання та монтаж обладнання майстерень для хлопчиків та дівчат (станки, верстаки, швейні машини та ін.), лінгафонного кабінету, кабінетів  обладнання медичного кабінету, харчоблоку.

Протягом 2015-2017 р.р. за рахунок  коштів ДФРР виконувались роботи з термомодернізації будівлі закладу. Таким чином виконано роботи по заміні віконних блоків на металопластикові, утеплено перекриття, фасад і цокольні частини будівлі школи.

Загальна потреба в коштах на реалізацію проекту складає 63970,14 тис.грн., у т.ч.    кошти   ДФРР - 57573,12 тис.грн., кошти  міського бюджету   м. Бахмута – 6397,02 тис.грн. Реалізація проекту  розрахована на два роки:

- у 2020 році вартість робіт складе 32197,950 тис.грн. (у т.ч. кошти ДФРР – 28978,15 тис. грн., кошти  міського бюджету   м. Бахмута - 3219,80 тис. грн.)

- у 2021 році вартість робіт складе 31772,190 тис.грн. (у т.ч. кошти ДФРР – 28594,97 тис. грн., кошти  міського бюджету   м. Бахмута - 3177,22тис. грн.)

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

У м.Бахмут мешкає 74,7 тис.осіб, крім того у місті зареєстровано 40,2 тис.осіб з числа тимчасово переміщенних осіб (ВПО).

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18  знаходиться за адресою: м.Бахмут, вул.Ювілейна,34 і розташована у щільнонаселенному районі міста. Проектна потужність школи 814 учнів. Фактично у школі навчається 1033 учня та  працює 93 особи.

На  даний час  Бахмутська загальноосвітня школа I-III ступенів № 18               ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради хоча і визначена як опорна школа, але  не відповідає  вимогам до  опорної школи.

 

Основна будівля 3-поверхова з трьома одноповерховими блоками для початкової школи і окремо розташована одноповерхова будівля майстерень, мають загальні інженерні комунікації з основною будівлею. Введена в експлуатацію у 1976 році. Загальна площа усіх приміщень складає 5782,5 м2 (учбовий корпус - 5364,4 м2, майстерні-418,1 м2).

Технічний стан будівлі:

1.Системаі опалення: трубопровід і прилади опалення знаходяться у незадовільному стані, внутрішня поверхня труб пошкодження іржею, мають місце чисельні пориви, які ліквідуються власними силами закладу.

2.Система зовнішнього організованого водостоку з дахів будівель повністю відсутня, тому мають місце руйнування вимощення та зовнішніх стін.

3.Внутрішнє оздоблення приміщень є незадовільним і морально застарілим. Мають місце чисельні руйнування штукатурного і шпаклювального шару  стін, тріщини стель та підлог. Покриття підлог (лінолеум)  не відповідає нормам, має чисельні потертості та порушення цілісності покриття. Відсутня доступність у приміщення для маломобільних груп та санітарна кабіна для осіб з особливими освітніми потребами.

4.Система вентиляції є морально застарілою і не відповідає вимогам для закладів освіти.

5.Системи електроосвітлення та електросилового обладнання не ремонтувались і не замінювались. Мають застаріле обладнання та пошкодження захисної оболонки проводів та кабелю.

6.Системи водопостачання та каналізації не ремонтувались з моменту введення в експлуатацію. Виконувались невеликі ремонти та технічне обслуговування. Мають  місце часті пориви водопроводу, тріщини та протікання каналізаційних труб. Внутрішня частина труб вкрита іржею.

7.Відсутня система протипожежного захисту та оповіщення про пожежу.

8.Благоустрій території. Покриття тротуарів і доріжок незадовільне. Асфальтобетонне покриття має чисельні вибоїни, руйнування цілісності.

Технічний стан  майстерні:

1.Зовнішні стіни майстерні цегляні. Зовні будівлі майстерні спостерігається волога на стінах, є наявність вивітрювання цементного розчину з швів та на окремих ділянках, руйнування цегли. Відсутній організований водостік з даху, внаслідок чого замокають бетонні фундаменти та  частково відсутнє (або зруйноване) бетонне вимощення.

2.Дах і покрівля майстерні двоскатна з азбестоцементних хвилястих листів звичайного профілю по дерев'яному обрешетуванню і дерев'яними кроквяними конструкціями.  Покриття було виконано в 1976 році, капітальних ремонтів не проводилося. Фізичний знос азбоцементних хвилястих листів складає 80%.

Таким чином стан основних будівельних конструкцій та морально застаріле  внутрішнє оздоблення будівлі та  устаткування закладу не відповідають сучасним  вимогам і  не дають можливості створення нового освітнього простору на базі ЗОШ № 18.

Мета та завдання проекту

Створення сучасного освітнього простору на базі Бахмутської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 18шляхом проведення реконструкції діючої будівлі, створенняновогокреативного дизайну внутрішніх приміщеньта оновленнявнутрішнього устаткування та обладнання відповідно до сучасних вимог, щозабезпечить необхідні умови, засоби і технології для навчання учнів, вчителів і батьків.

Проект «Реконструкція будівлі Бахмутської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: м.Бахмут, вул.Ювілейна,34» (коригування) планується виконати протягом 21 місяців. Реконструкцією передбачено виконання робіт з ремонту інженерних сітей водопостачання, каналізації, електроосвітлення, опалення, оздоблення внутрішніх приміщень, благоустрою, придбання меблів та обладнання для функціонування опорної школи на базі закладу.

Опис діяльності у рамках проекту

Основні заходи проекту пов’язані з проведенням реконструкції будівлі, робіт з внутрішнього облаштування та благоустрою прилеглої території:

- реконструкція будівлі (загально будівельні роботи з внутрішнього оздоблення приміщень, заміна інженерних систем опалення, водопостачання, каналізації, електроосвітлення та електросилового обладнання);

- створення нового дізайнувнутрішніх приміщень (стіни-вирівнювання штукатурного шару, шпаклівка, фарбування, улаштування керамічної плитки; підлога- укладання плитки керамогранітної, лінолеуму; стеля-улаштування підвісних стель «Армстронг», шпаклювання, фарбування; улаштування внутрішніх дверних блоків);

- оновлення матеріально-технічної бази, в тому числі навчальних кабінетів, спортивних зал, харчоблоків та інше (облаштування спортивної зали-канати, лави гімнастичні, кільця та ін.; обладнання харчоблоку-холодильне, технологічне; меблі та обладнання кабінетів-стільці, парти, столи, шафи для одягу та книжкові, дошки, стелажі, стінки,секції; майстерні для хлопчиків та дівчат-тіски,верстаки, станки, машинки швейні, обладнання для актової зали-мікрофони, стерео пульт; облаштування кімнат НУШ-кресла-мішки, сухий басейн та ін;

- благоустрій території закладу (влаштування спортивних площадок для занять спортом, огорожі, влаштування доріжок та тротуарів з асфальтобетону та плитки ФЕМ);

- обладнання пандусу, улаштування санітарної кабіни для дітей з особливими освітніми потребами.

Тривалість проекту складатиме 21 місяць.

Очікувані результати

 

Реконструкцією передбачено ремонт майстернішколи(заміна650,0 м2 покрівлі, утеплення 335,0 м2 фасадів),проведенняоздоблювальних робітвнутрішніх приміщень школи загальною площею - 5782,5 м2 ,  виконання робіт з ремонту інженерних мереж водопостачання, каналізації, електроосвітлення, опалення,  благоустрою  території школи  площею                 7270,0 м2, улаштування огорожі території школи – 633,0 мп. Планується придбати 2494 одиниць меблів та інвентарю для облаштування навчальних кабінетів (лінгафонного кабінету, кабінетів хімії, фізики та інш.). Згідно проекту планується придбання та монтаж обладнання майстерень для хлопчиків та дівчат (станки, верстаки, швейні машини та ін.),  обладнання медичного кабінету, харчоблоку.

Понад 1000 учнівшколи отримаютьсучаснийосвітній простір, що забезпечить високуєвропейську якість освіти.

 

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

Ремонт покрівлі майстерні, м2

650,0 м2

650,0 м2

-

-

 

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Ремонт фасаду будівлі майстерні,м2

335,0 м2

335,0 м2

-

-

 

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Ремонт інженерних мереж водопостачання та каналізації будівлі школи і майстерень, пм

1395,0 м2

1395,0 м2

-

-

 

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Ремонт інженерних мереж опалення будівлі школи і майстерень, пм

3065,0 м2

3065,0 м2

-

 

 

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Ремонт інженерних мереж електроосвітлення та електрообладнання будівлі школи і майстерень, пм/од

12872пм/

1532 од.

12872пм/

1532 од.

-

-

 

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Внутрішнє оздоблення стін будівлі школи і майстерень,м2

10706,0 м2

-

10706,0 м2

-

-

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Оздоблення стель будівлі школи і майстерень, підлоги

5782,5 м2

-

5782,5 м2

-

-

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Заміна дверей будівлі школи і майстерень, м2

433,8 м2

-

433,8 м2

-

-

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Облаштування навчальних кабінетів, придбання меблів та інвентарю.

2494 од.

-

2494 од.

-

-

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Улаштування огорожі, пм

633,0 пм

-

633,0 пм

-

-

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Автоматична пожежна сигналізація, вентиляція, будівлі школи і майстерень пм

1251,0 пм

-

1251,0 пм

-

-

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Благоустрій території закладу, м2

7270,0 м2

-

7270,0 м2

 

-

 

 

Декларація про готовність об’єкту

Фінансова сталість

Цей проект не є самоокупним, має соціальне значення. 

Інстуційна сталість

Успішна реалізація проекту створить умови для більш ефективного подальшого функціонування  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені №18 ім.Дмитра Чернявського як опорної школи.

Політична сталість

Реалізація проекту сприятиме зміцненню рівня довіри населення до місцевої влади та освіти в цілому,  прискоренню реформування освіти на місцях відповідно до сучасних європейських вимог.

Інновація

Проект застосовує традиційні будівельні технології.

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2020 Місяць 1 Підготовка тендерної документації, проведення тендера. Оголошення переможця, укладання договорів. 0 0 0
2020 Місяць 3 Будівля майстерні. Ремонт та утеплення даху окремо розташованої будівлі майстерні, утеплення фасаду, цоколю, улаштування вимощення по периметру. Внутрішнє опорядження майстерні 4238.55 470.95 0
2020 Місяць 6 Виконання робіт, пов’язаних з електроосвітленням та електрообладнанням, заміна труб, ремонт системи каналізації, сантехнічного обладнання, водопроводу, опалення 5338.665 593.185 0
2020 Місяць 9 Виконання робіт, пов’язаних з електроосвітленням та електрообладнанням, заміна труб, ремонт системи каналізації, сантехнічного обладнання, водопроводу, опалення 5338.665 593.185 0
2021 Півріччя 1 Виконання робіт по ремонту систем вентиляції, кондиціювання, монтажу протипожежних заходів та оповіщення про пожежу. Внутрішні загально будівельні роботи: оздоблення стель, стін, підлоги. 14911.75 1656.87 0
2021 Півріччя 2 Внутрішні загально будівельні роботи: оздоблення стель, стін, підлоги. Улаштування огорожі, улаштування тротуарів та доріжок, спортивних майданчиків, Придбання та монтаж технологічного обладнання, меблів, інвентарю, приладдя, спортивного інвентарю Введення 27745.48 3083.24 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Благоустрій 17919.17 8063.63 895.96 0
Загальнобудівельні роботи 35079.31 15977.27 1775.26 0
Придбання обладнання 10971.66 4937.25 548.58 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 63970.14 28978.15 100 3219.8 100 0 0
Будівельні роботи 52998.48 24040.9 82.96 2671.22 82.96 0 0
Придбання довгострокового обладнання 10971.66 4937.25 17.04 548.58 17.04 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 57573.13 90
Бюджет заявника 6397.01 10
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Партнер
Повна назва Бахмутська міська рада
Організаційно-правова форма установи Орган місцевого самоврядування
Поштова адреса 84500 Донецька обл. м.Бахмут, вул.Миру,44
Контактна особа Савченко Т.М.
Телефон/факс 0627440163 / 0627430115
Адреса електронної пошти artem-city@ukrpost.ua
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 99
Роль у підготовці проекту Ініціатор проекту
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Подання проекту забеспечення співфінансування проекту
Партнер
Повна назва Управління освіти Бахмутської міської ради
Організаційно-правова форма установи Орган виконавчої влади
Поштова адреса 84500 Донецька обл. м.Бахмут, вул. Горбатова,42
Контактна особа Рубцова Марина Анатоліївна
Телефон/факс 0627441551 / 0627441551
Адреса електронної пошти osvita@bahmutrada.gov.ua
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 85
Роль у підготовці проекту Замовник проекту
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Проведення закупівлі, укладання договорів, введення об’єкту в експлуатацію
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуРева Олексій Олександрович
Назва посадиМіський голова
Поштова адресаДонецька обл., м.Бахмут, вул.Миру, 44
Телефон та мобільний0627441551
Факс0627441551
E-mailosvita@bahmutrada.gov.ua
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуРубцова Марина Анатоліївна
Місце роботиУправління освіти Бахмутської міської ради
Назва посадиначальник Управління
Звання
Адреса для листування з керівником проектуДонецька обл., м.Бахмут, вул.Горбатова,42
Телефон та мобільний0627441551
Факс0627441551
E-mailosvita@bahmutrada.gov.ua
;