РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту023441-ІФ
Назва проектуКапітальний ремонт Коломийської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 імені В. Стефаника по вул..Міцкевича, 3 в м. Коломиї Івано - Франківської області. Заміна віконних та дверних блоків, ремонт фасаду та перекриття
ЗаявникКоломийська міська рада
Технічне завданняКапітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення та споруд на них, доріг та вулиць комунальної власності та споруд на них
Тематичний напрям реалізації проектуПроект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіонуЦілі №1 «Підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів» Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385.
Період реалізації проектуЗ 01.2019 по 12.2019
ОбластьІвано-Франківська
Районм.Коломия
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ
Пропонується до реалізації інвестиційний проект «Капітальний ремонт Коломийської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 імені В. Стефаника по вул..Міцкевича, 3 в м. Коломиї Івано - Франківської області. Заміна віконних та дверних блоків, ремонт фасаду та перекриття»
Коломийська СШ № 1 розпочала свою роботу в 1939 році на базі та в стінах колишньої української гуманітарної гімназії. На сьогодні, у школі навчається понад 1200 учнів.
Педагогічний колектив школи завжди працював і працює над продовженням кращих гімназійних традицій, є ініціатором багатьох нових починань щодо конструктивних ідей по здійсненню реформи освіти.
Крім того, дана школа є однією з архітектурних пам’яток нашого міста.
З часу функціонування навчального закладу капітального ремонту будівлі не було. Основна проблема - застарілі вікна у багатьох класах, на коридорах, сходах, у медпункті, в столовій.
На сьогодні старі віконні рами деформовані, не тримають належним чином скло, це спричиняє значні втрати тепла та зниження температурного режиму в приміщенні. А там навчаються маленькі діти, про здоров’я яких треба дбати першочергово.
Тому виникла потреба в заміні старих дерев'яних вікон на більш ефективні - нові енергозберігаючі металопластикові вікна.
З кожним роком, в період опалювального сезону, все більш гостро стає питання щодо створення комфортних умов навчання і праці наших дітей, вчителів, а саме - їх перебування в затишних теплих кабінетах та коридорах. Фасад будівлі теж знаходиться в неналежному стані, потребує ремонту.
Реалізація даного проекту допоможе знизити тепловитрати у зимовий період за рахунок раціонального і ефективного використання тепла, знизить показники шумоізоляції, підвищить рівень здоров’я учнів, вчителів, поліпшить мікроклімат у школі, покращить естетичний вигляд будівлі навчального закладу.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект
Серед закладів міста, Коломийська спеціалізована школа № 1 посідає особливе місце. Школа має гарне матеріально-технічне забезпечення, просторі і світлі приміщення, що перебувають в задовільному стані. В школі працює високопрофесійний колектив , який має багатий педагогічний досвід. Дана школа є одним серед лідерів в районі, щодо науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу. Крім того, Коломийська спеціалізована школа № 1 є однією з архітектурних пам’яток нашого міста.

На сьогодні вiк школи є таким, що пoтребує цiлого ряду ремонтів. Внаслідок фізичного зношення, дерев’яні елементи віконних блоків та центральний вхід у школу набули незадовільного стану та не виконують своїх функцій щодо забезпечення теплоізоляції приміщень та безпечної їх експлуатації. За спостереженнями завідуючого господарством в класних кімнатах де не проведена заміна вікон, показники мікроклімату на 15% гірші, ніж в кімнатах де вже встановлені сучасні металопластикові вікна.
Враховуючи той факт, що спеціалізована школа № 1 є однією з найстарiших шкіл міста, виникла необхідність проведення капітального ремонту фасаду будівлі.
Тому, реалізація даного проекту забезпечить вирішення наявних проблем закладу, а саме - заміну старих дерев'яних вікон та блоків на більш ефективні - енергозберігаючі металопластикові, що суттєво зменшить витрати на його утримання. Це дуже важливо як для учнів, щоб вони відвідували сучасний, комфортний та відповідний всім нормам заклад, так і для педагогічного колективу школи, щоб їм було затишно і комфортно працювати.Мета та завдання проекту
Мета: вирішення проблеми ефективного використання енергетичних ресурсів, зменшення витрат на їх оплату, а, отже, економія бюджетних коштів. Покращення естетичного вигляді будівлі.
Завдання :створення комфортного теплоклімату в навчальному закладів умовах жорсткої економії енергоресурсів та коштів.


Опис діяльності у рамках проекту
В рамках реалізації проекту «Капітальний ремонт Коломийської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 імені В. Стефаника по вул. Міцкевича, 3 в м. Коломиї Івано - Франківської області. Заміна віконних та дверних блоків, ремонт фасаду та перекриттяі» будуть виконані такі роботи:
- Демонтаж старої конструкції вікон;
- Встановлення енергозберігаючих металопластикових віконних
- блоків – 1408 кв.м.(372 шт);
- монтаж підвіконників - 940 м/п; зливів – 720 м/п;
- встановлення дверних блоків – 140 кв.м.(20 шт);
- ремонт відкосів зовнішніх – 3700м/п(740 кв.м.);
- ремонт відкосів внутрішніх – 1420 кв.м.;
- ремонт фасаду будівлі – 8110кв.м.;
- утеплення цоколю – 360 кв.м.;
- ремонт даху – 6820 кв.м;
- вивіз демонтованих вікон.


Очікувані результати

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

капітальний ремонт зош №1

значні витрати на енергоносії

 

 

 

зменшення використання енергоресурсів на 40%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінансова сталість
Інстуційна сталість
Політична сталість
Інновація
Будівництво об’єкту за проектом «Капітальний ремонт Коломийської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 імені В. Стефаника по вул..Міцкевича, 3 в м. Коломиї Івано - Франківської області. Заміна віконних та дверних блоків, ремонт фасаду та перекриття» здійснюватиметься за сучасними технологіями, що забезпечить впровадження енергозберігаючих заходів по даному проекту.
ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2019 Місяць 12 Капітальний ремонт Коломийської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 імені В. Стефаника по вул..Міцкевича, 3 в м. Коломиї Івано - Франківської області. Заміна віконних та дверних блоків, ремонт фасаду та перекриття 5085 565 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Капітальний ремонт Коломийської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 імені В. Стефаника по вул..Міцкевича, 3 в м. Коломиї Івано - Франківської області. Заміна віконних та дверних блоків, ремонт фасаду та перекриття 5650 5085 565 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 5650 5085 100 565 100 0 0
Капітальний ремонт Коломийської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 імені В. Стефаника по вул..Міцкевича, 3 в м. Коломиї Івано - Франківської області. Заміна віконних та дверних блоків, ремонт фасаду та перекриття 5650 5085 100 565 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 5085 90
Бюджет заявника 565 10
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуСлюзар Ігор Богданович
Назва посадиміський голова
Поштова адресам. Коломия, пр. Грушевського, 1
Телефон та мобільний066 662 25 38
Факс-
E-mailtower.ko_invest@ukr.net
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуСлюзар Ігор Богданович
Місце роботиКоломийська міська рада
Назва посадиміський голова
Звання-
Адреса для листування з керівником проектум. Коломия, пр. Грушевського, 1
Телефон та мобільний(03433) 25812
Факс-
E-mailtower.ko_invest@ukr.net
;