РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту023435-ІФ
Назва проектуРеконструкція вулиці Шкрумеляка в м. Коломия
ЗаявникКоломийська міська рада
Технічне завданняКапітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення та споруд на них, доріг та вулиць комунальної власності та споруд на них
Тематичний напрям реалізації проектуПроект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіонуЦіль 1. Підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів. Поліпшення транспортної доступності в межах регіону Завдання - «Розвиток мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення.»
Період реалізації проектуЗ 01.2019 по 12.2019
ОбластьІвано-Франківська
Районм.Коломия
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ
Пропонується до реалізації інвестиційний проект «Реконструкція вулиці Шкрумеляка в м. Коломия».
На сучасному етапі важливим залишається питання соціально – економічного становища, інвестиційного іміджу, туристичної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення м. Коломиї. Тому виникла необхідність змінити на краще ситуацію у сфері дорожнього господарства. Від того, як вирішуються проблеми даної галузі, залежить життєдіяльність, соціальна стабільність та інвестиційна привабливість міста. Однією з нагальних і найбільш болючих є проблема капітального ремонту доріг та їхнє утримання в належному стані.
Всього в місті нараховується 384 автомобільних доріг протяжністю 123,3 км., в тому числі доріг з твердим покриттям - 79,3 км, удосконаленим – 8,6 км., гравійним — 35,4 км. Ширина автодоріг становить в середньому 11 м, проїжджої частини – 7 м. Переважна більшість транзитних транспортних потоків проходить через місто, значне транспортне навантаження на вулицях створюють підприємства і підприємці, що здійснюють свою господарську діяльність у місті. Тому у зв’язку зі значним транспортним навантаженням, шляхова мережа міста втратила свої експлуатаційні якості і потребує утримання та капітального ремонту, а місцями й повної реконструкції чи будівництва.
Реалізація цього проекту забезпечить капітальний ремонт дорожнього покриття, що відповідатиме всім сучасним стандартам та служитиме десятки років, а це в свою чергу сприятиме інвестиційній привабливості міста.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект
Сьогодні є незадовільним експлуатаційний стан більшості доріг місцевого значення, що у відсотковому значенні становить 55-60% від загальної протяжності, з причин багаторічного недофінансування на проведення капітальних і поточних ремонтних робіт. Практично половина з них уражена ямковістю, а окремі ділянки доріг є аварійно небезпечними. Ще одна причина заторів на дорогах - високий темп приросту кількості автомобілів і низька пропускна спроможність доріг. За даними начальника Коломийського МРЕВ УДАІ, загальна кількість машин у місті сягає 9 539 зареєстрованих авто і близько 51 044 транзитних.
Отже, проблема полягає в тому, що транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури не забезпечує швидкого, комфортного, економічного і безпечного перевезення пасажирів та вантажів.
По вулиці Шкрумеляка знаходиться Комунальний заклад «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни», а також вона перетинається з вулицею Чайковського, на якій розташоване «Південно-східне відділення центру екстреної допомоги та медицини катастроф». Вулиця Шкрумеляка – житлова вулиця з щільною, в основному приватною забудовою. Ширина проїзної частини на ділянці від вул. Січових Стрільців до вулиці Чайковського - 6м, від вулиці Чайковського до вул. С. Бандери – 7м. Протяжність - 743м.
Реконструкція вулиці забезпечить своєчасний доступ служб екстренного виклику до швидкої і оперативної ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
В цілому, реалізація даного проекту забезпечить підвищення соціально-економічного, екологічно збалансованого розвитку міста, підвищення конкурентоспроможності автомобільних доріг щодо транзитних перевезень.

Мета та завдання проекту
Метою Проекту є покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури, забезпечення безперервності розвитку мережі автомобільних доріг, покращення технічних показників, підвищення безпеки руху, швидкості, економічності та комфортності перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, розвитку туризму, сприяння економічному та збалансованому розвитку дорожнього господарства, розвантаженості центральної частини міста від транспортних потоків, зменшення загазованості та запобіганню руйнації пам'яток архітектури.
Завданням Проекту є відновлення, а також підвищення транспортно-експлуатаційних якостей дороги, приведення її міцнісних та технічних характеристик згідно з вимогами діючих правил, норм і стандартів відповідно до категорії дороги, а також з урахуванням дорожніх умов та інтенсивності руху.
Опис діяльності у рамках проекту
В рамках реалізації щодо реконструкції вулиці Шкрумеляка будуть виконані наступні роботи:
- ліквідація деформацій (напливів) і руйнувань зрізкою асфальтно-бетонного покриття механічним способом;
- розбирання зруйнованого бортового каменю і покриття тротуарів;
- окутування і транспортування будівельного сміття;
установка нового бортового каменю БР 100х30х15 на бетонній основі В-15;
- розлив бітуму з розрахунку 0,5л/м²;
- вирівнювання основи пористим крупнозернистим асфальтобетоном марки П на бітумі БНД 90/130 з надання поздовжнього і поперечного ухилів згідно проектних рішень;
- верхній шар покриття проїзної частини із гарячого щільного дрібнозернистого асфальтобетону тип Б марки П на бітумі БНД 90/130 товщиною 5см;
- нову конструкцію дорожнього одягу (лист АД-7) в межах будівництва віток дощової каналізації і ділянки загально сплавної каналізації.
При влаштуванні тротуарів проектом передбачено:
- монтажний шар піску з цементом у співвідношенні 10:1 шаром до 7 см по спланованій існуючій основі;
- покриття плиткою бетонною фірми «Магік»;
- на ділянці ПК0+48/ПКЗ+12 з правої сторони уширення існуючого тротуару на 1.0м з конструкцією покриття див. Вузол «В» лист АД-7;
- огородження одиноких дерев поребриком, що знаходяться в пішохідній зоні.
Проектом також передбачені заходи, які забезпечують безпеку пішоходів і транспорту:
- влаштування дорожньої розмітки;
- обладнання вулиці дорожніми знаками;
- влаштування огородження.
При розробці заходів по організації безпеки руху використані такі нормативні документи:
1. ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні»
2. ДСТУ 2587-94 «Розмітка дорожня»
3. ДСТУ 4159-2003 «Організація дорожнього руху»

Очікувані результати

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

проведення реконструкції дороги по вул. Шкрумеляка

незадовільний стан дороги по вул. Шкрумеляка

проведення реконструкції дороги

 

 

створення належних умов пересування 

створення належних умов пересування

створення належних умов пересування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінансова сталість

Реконструкція вул. Шкрумеляка дасть можливість акумулювати бюджетні кошти, кошти власників транспортних засобів, кошти на поточне обслуговування дороги вул. Шкрумеляка, та на проведення щорічних ремонтів.   

Інстуційна сталість

Запровадження заходів проекту сприятиме вирішенню проблем в напрямку стратегічного планування заходів з покращення транспортно-дорожньої інфраструктури, управління господарською, інвестиційною та фінансовою діяльністю підприємств, оптимізації та підвищення їх ефективної діяльності для перспектиного розвитку.

Політична сталість

Реалізація проекту позитивно вплине на імідж Коломийської міської ради, підвищить рівень довіри громадян до органів місцевого самоврядування, знизить напруженість між мешканцями міста та владою.

Інновація
Реконструкція вулиці Шкрумеляка в м. Коломия здійснюватиметься за сучасними технологіями, що дасть можливість забезпечити якісне сучасне дорожнє покриття та дозволить досягнути екологічного ефекту.
На перехресті буде встановлено світлофор із світлодіодними лампами який обладнаний звуковим пристроєм та світловідбиваючу зебру для безпечного переходу вулиці.

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2019 Місяць 12 Реконструкція вулиці Шкрумеляка в м. Коломия 6541.3638 726.8182 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Реконструкція вулиці Шкрумеляка в м. Коломия 7268.182 6541.3638 726.8182 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 7268.182 6541.3638 100 726.8182 100 0 0
Реконструкція вулиці Шкрумеляка в м. Коломия 7268.182 6541.3638 100 726.8182 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 6541.3638 90
Бюджет заявника 726.8182 10
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуСлюзар Ігор Богданович
Назва посадиміський голова
Поштова адресам. Коломия, пр. Грушевського, 1
Телефон та мобільний066 662 25 38
Факс-
E-mailtower.ko_invest@ukr.net
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуСлюзар Ігор Богданович
Місце роботиКоломийська міська рада
Назва посадиміський голова
Звання-
Адреса для листування з керівником проектум. Коломия, пр. Грушевського, 1
Телефон та мобільний(03433) 25812
Факс-
E-mailtower.ko_invest@ukr.net
;