РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту017010-ЛВ
Назва проектуШкола м. Городок Львівської області, ІІ черга будівництва, в т.ч. коригування ПКД
ЗаявникГородоцька районна державна адміністрація
Технічне завдання28. Програма будівництва, реконструкції, капітального ремонту загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів на 2017 – 2018 роки у Львівській області
Тематичний напрям реалізації проектуПроект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіонуВідповідає цілям Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року – ціль №3 Забезпечення комфортного та безпечного життєвого середовища для людини, незалежно від місця її проживання. Відповідає цілям Стратегії розвитку Львівської обл
Період реалізації проектуЗ 04.2018 по 09.2020
ОбластьЛьвівська
РайонГородоцький
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ

Назва проекту: Школа м. Городок Львівської області, ІІ черга будівництва, в т.ч. коригування ПКД.

Актуальність проекту

Визнання Городоцького НВК №5 опорним закладом з трьома філіями ще більше загострило проблему закінчення будівництва та реконструкції закладу з метою одержання необхідної кількості приміщень для продовження навчання і здобуття якісної освіти дітьми. Розбудова мікрорайону, що закріплений за закладом освіти говорить про те, що кількість здобувачів освіти у даному НВК буде зростати.

В опорному закладі організовано навчання дітей з особливими потребами і дітей переселенців з тимчасово окупованих територій. З метою їх соціальної адаптації в шкільному колективі необхідно створити сприятливе освітнє середовище.

В закладі є приміщення, які потрібно доробити, щоб у них було організоване повноцінне навчання. Також потрібно облаштувати спортивно-оздоровчий майданчик.

 

Очікувані результати проекту

  • Забезпечено якісне вивчення предметів завдяки можливості поділу класів на групи.
  • Діти набуватимуть практичних навичок роботи на станках та швейних машинках, що забезпечить можливість застосування набутих вмінь на підприємствах регіону, дозволить сільській молоді реалізувати себе на місцевих підприємствах.
  • Досягнуто енергозбереження у підвальних приміщеннях та всіх приміщеннях І поверху будівлі.
  • Забезпечено якісне вивчення предмета «Захист Вітчизни», розвинуто бажання юнаків для вступу в навчальні заклади військового спрямування.
  • Вирішено питання здорового мікроклімату у приміщеннях та питання електробезпеки завдяки використанню технічно досконалого обладнання.
  • Опорний заклад стане оздоровчо-спортивним центром для громади міста і прилеглих сіл та вихованців НВК.
  • Озеленення сприятливо вплине на екологічну ситуацію в мікрорайоні, зробить привабливішою його інфраструктуру.

Цільові групи проекту

Ø  630 учнів Городоцького НВК №5;

Ø  Батьки, діти яких відвідують заклад освіти;

Ø  55 вчителів та 20 техпрацівників закладу;

Ø  120 дітей дошкільного віку;

Ø  Результатами проекту скористаються діти, які в наступні роки підуть до закладу освіти, їх батьки та родичі.

Загальна кошторисна вартість будівництва становить 10 648,104 тис. грн. тис. грн.

В 2016 - 2017 р.р. по даному об’єкту за рахунок коштів місцевого бюджету виконано робіт на суму 240,0 тис. грн.

Залишкова кошторисна вартість будівництва об’єкта, станом на 01.01.2018 року, становить 10 126,0 тис. грн.

Для реалізації проекту в 2018 бюджетному році необхідно всього 1 111,2 тис. грн., зокрема з ДФРР – 1 000,0 тис. грн., з місцевого бюджету – 111,2 тис. грн.

Розподіл функцій учасників реалізації проекту

1. Державний фонд регіонального розвитку – співфінансування.

2. Львівська обласна рада – співфінансування.

3. Городоцька районна рада – співфінансування

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект


Будівництво школи в м. Городку (33 класних кімнат на 1 296 учнівських місць) розпочато у 1988 році. Воно було поділено на черги. Перша черга введена в експлуатацію 28 грудня 2006 року (21 класна кімната на 568 учнівських місць, хімічний кабінет, фізичний кабінет, два комп’ютерні класи).
22 жовтня 2012 року частина приміщень навчального закладу була реорганізована під дошкільне відділення (І та ІІ поверх). Кількість класних кімнат, у яких навчались діти на той час, була достатньою. З кожним роком кількість дітей, які навчаються в Городоцькому НВК №5 зростає. Середня наповнюваність класів 28,5 учнів, тобто відбувається поділ класів на групи при вивченні української мови, інформатики та іноземних мов (англійської та німецької). 
В закладі бракує приміщень для повноцінного навчання дітей. В НВК є приміщення на третьому поверсі над дошкільним відділенням, але для того, щоб у них навчались діти потрібно облаштувати внутрішні туалети і найголовніше – забезпечити перехід дітей з ІІІ поверху однієї частини на ІІІ поверх іншої, забезпечити обладнанням для навчання класні кімнати.
В закладі потрібно облаштувати майстерню, підвальні приміщення (зокрема тир), здійснити необхідні ремонтні роботи у другому спортзалі. З метою дотримання електробезпеки необхідно здійснити реконструкцію електропідстанції, вирішити питання вентиляційних шахт.
Необхідним є облаштування спортивно-оздоровчих майданчиків на території НВК. 
Завдяки перемозі в обласному конкурсі мікропроектів  «Облаштування центру військово-патріотичного виховання» у 2015 році було облаштовано кабінет «Захисту Вітчизни», що дозволило навчальному закладу стати опорним навчальним закладом з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.. Але невеликий об’єм коштів (50 тис.грн) не дозволив облаштувати стрілецький тир, що суттєво знижує повноцінне проведення занять з предмета.
За рахунок коштів виділених з державного бюджету (580 тис.грн) у 2016 році на Городоцький НВК № 5, як на опорний заклад, для зміцнення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів облаштовано лінгафонний кабінет, поповнено навчально-матеріальне обладнання кабінетів фізики, хімії та біології.
Внаслідок реалізації проекту «Капітальний ремонт опорного закладу – Городоцького навчально-виховного комплексу №5 «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»», який переміг на обласному конкурсі освітніх мікропроектів, з метою зменшення дефіциту первинних енергоносіїв, забезпечення належних умов перебування дітей у НВК, приведення облаштування НВК до вимог чинного санітарного законодавства в червні 2017 року було замінено 10 дерев’яних вікон у класних кімнатах на металопластикові. 
За кошти, виділені міською радою (20 тис.грн), встановлено двоє металопластикових дверей у спортзалах, що сприяло зменшенню травматизму учнів. 
У навчальному закладі іде цілеспрямована підготовка до створення належних умов для навчання дітей зі сільської місцевості у кабінетах з повноцінним матеріально-технічним забезпеченням.
Реалізація даного проекту створить всі умови для забезпечення освітніх, культурних і спортивних вимог не тільки жителів мікрорайону, але і дітей та громад трьох сіл,  дозволить здійснити інтеграцію регіонального економічного, інформаційного, освітнього, культурного простору до загальноукраїнського простору, в якому особа має змогу для самореалізації та підвищення якості життя незалежно від місця проживання відповідно до проекту регіонального розвитку.
Реалізація проекту стане поштовхом для формування місцевої територіальної громади, оскільки опорний заклад має на меті залучати громадськість міста і сіл для проведення  спільних культурних та спортивних заходів з використання наявних приміщень у закладі та на перспективу спортивно-оздоровчих майданчиків. Запропонований проект сприятиме згуртуванню  громади мікрорайону м. Городка , дає  віру у свої сили, у вирішенні нагальних місцевих проблем, стимулює зацікавленість громади в подальшій участі в аналогічних конкурсах, проектах.  
Експлуатація облаштованого тиру, спортзалів та спортивно-оздоровчих майданчиків дозволить надавати якісні послуги не лише учням, але і місцевій громаді (міській та сільській).
Даний проект, зокрема облаштування класних кімнат, тиру наблизить освіту в закладі до європейських стандартів, забезпечить рівні можливості міських і сільських учнів у здобутті якісної повної загальної середньої освіти. Дозволить дітям з особливими потребами адаптуватися у шкільному середовищі.
Реалізація проекту щодо спортивно-оздоровчих майданчиків на території 5 459,20 кв. м позитивно вплине на благоустрій території навколо будівні НВК.

 

Мета та завдання проекту

Мета  проекту – підвищення якості та рівного доступу населення до загальної середньої освіти, зміцнення матеріальної бази освітнього закладу 
Завдання проекту – збереження здоров’я та створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу; підвищення його ефективності та якості, покращення внутрішнього та зовнішнього стану будівлі, зменшення використання енергоносіїв, здійснення благоустрою території навколо будівлі НВК.
 

 

Опис діяльності у рамках проекту
.Основні заходи проекту


• Облаштування переходу через ІІІ поверх, 


• Облаштування інвентарем внутрішніх туалетів та класних кімнат


• Облаштування та здача в експлуатацію приміщення майстерні та швейного класу


• Облаштування підвальних приміщень та  стрілецького тиру


• Вирішення питання вентиляційних шахт, добудова існуючої ТП


• Благоустрій території, облаштування спортивно-оздоровчих майданчиків


 


Наказом керівника відділу освіти Городоцької райдержадміністрації від 03.11.2017 року № 596, затверджено проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Школа Львівської області, ІІ черга будівництва, в т.ч. коригування ПКД » в сумі 10 366,188 тис. грн.


ДП «Західний експертно-технічний центр Держпраці» видано експертний звіт від 09.06.2017 р. № 431 щодо розгляду проектної документації в частині надійності, міцності та довговічності по даному об’єкту.


 


Об’єкт будівництва відноситься до ІІІ  категорії складності.


Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта становить 10 648, 104 тис. грн.


Залишкова кошторисна вартість будівництва об’єкта станом на 01.01.2018 року становить 10 126,0 тис. грн.


 


Для реалізації проекту в 2018 бюджетному році необхідно 1 111,2тис. грн., зокрема з ДФРР – 1 000,0 тис. грн., з місцевого бюджету – 111,2 тис. грн.


 


 


 


 

Очікувані результати

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

Забезпечення  належним навчанням учнів 1-11класів

Відсутність тиру, майстерні, спортивного майданчик. Недостатня кількість класних кімнат. Недооблаштовано один спортивний зал та душові кімнати

Будівництво школи

Продовження будівництва школи

Завершення будівництва школи

Створення належних умов для отримання якісної освіти, збільшення кількості додаткових робочих місць згідно освітніх норм.

Створення належних умов для отримання якісної освіти, збільшення кількості додаткових робочих місць згідно освітніх норм.

Створення належних умов для отримання якісної освіти, збільшення кількості додаткових робочих місць згідно освітніх норм.

Кількість дітей, що відвідують школу, громадський аудит

.

100% охоплення навчанням дітей шкільного віку

Відсутність належних умов навчання учнів

Будівництво школи

Продовження будівництва школи

Завершення будівництва школи

100% охоплення дітей якісною освітою

100% охоплення дітей якісною освітою

100% охоплення дітей якісною освітою

Кількість дітей, що відвідуюшколу громадський аудит,

.

Збільшення доходів (ПДФО) місцевого бюджету на суму 100,0 тис грн щорічно та надходжень (ЄСВ) на суму 250,2 тис. грн щорічно.

Відсутність належних умов навчання учнів

Будівництво школи

Продовження будівництва школи

Завершення будівництва школи

Збільшення доходів (ПДФО) місцевого бюджету на суму 100,0 тис грн щорічно та надходжень (ЄСВ) на суму 250,2 тис. грн щорічно.

Збільшення доходів (ПДФО) місцевого бюджету на суму 100,0 тис грн щорічно та надходжень (ЄСВ) на суму 250,2 тис. грн щорічно.

Збільшення доходів (ПДФО) місцевого бюджету на суму 100,0 тис грн щорічно та надходжень (ЄСВ) на суму 250,2тис. грн щорічно.

Доходи, надходження місцевого бюджету.

 

Фінансова сталість

Балансова вартість приміщень  Городоцького НВК №5.. зросте на суму виконаних в ході реалізації проекту робіт.

Реалізація проекту буде економічним поштовхом для розвитку  соціально-економічної самодостатності місцевої територіальної громади, оскільки  буде досягнуто підвищення якості  освіти, збільшити зайнятість населення та зменшити соціальну напругу. 

Інстуційна сталість

Після завершення проекту, будівля буде  перебувати на балансі відділу освіти, функціонування буде з місцевого бюджету на коштів освітньої субвенції.

Реалізація проекту значно покращить стан комунальної інфраструктури Городоцької районної ради.

Політична сталість

Розвиток освіти пріорітетний при будь-якій політичній ситуації.

Інновація

Інновації не передбачено проектом.

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2019 Півріччя 1 Об’єкти основного призначення 86.486 693.385 0
2019 Півріччя 2 Об'єкти енергетичного господарства 990.008 0 0
2018 Півріччя 1 Об’єкт основного призначення. Загально-будівельні роботи. 769.231 85.538 0
2018 Півріччя 1 Інші витрати 230.769 25.662 0
2019 Півріччя 2 Об’єкти транспортного господарства і зв’язку 633.772 0 0
2020 Півріччя 1 Благоустрій та озеленення території 4701.616 0 0
2020 Півріччя 1 Інші витрати 1701.518 208.015 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Об'єкти основного призначення 1634.64 769.231 85.538 0
Об'єкти енергетичного господарства 990.008 0 0 0
Об'єкти транспортного господарства і зв'язку 633.772 0 0 0
Благоустрій та озеленення території 4701.616 0 0 0
Інші витрати 2166.062 230.769 25.662 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 10126 1000 100 111.2 100 0 0
Школа м.Городок Львівської області, ІІ черга будівництва, в т.ч. коригування ПКД 10126 1000 100 111.2 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 9113.4 90
Бюджет заявника 1012.6 10
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуБільовський Володимир Михайлович
Назва посадиГолова районної ради
Поштова адресавул. Б Хмельницького,2 м.Городок, Львівська обл., 81500
Телефон та мобільний0(231)30 436
Факс0(231)30 899
E-mailgorodokrada@gmail.com
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуЯскевич Ігор Антонович
Місце роботивідділ освіти Городоцької РДА Львівської області
Назва посадикерівник відділу освіти
Звання
Адреса для листування з керівником проектувул.Джерельна, 16, м.Городок, Львівська обл., 81500
Телефон та мобільний0(231) 30 462
Факс0(231) 30 462
E-mailgorodokrvo@gmail.com
;