РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту017009-ЛВ
Назва проектуБудівництво ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Братковичі Городоцького району Львівської області
ЗаявникГородоцька районна державна адміністрація
Технічне завдання28. Програма будівництва, реконструкції, капітального ремонту загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів на 2017 – 2018 роки у Львівській області
Тематичний напрям реалізації проектуПроект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіонуВідповідає цілям Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року – ціль №2 «Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток». Завдання 3. Забезпечення комфортного та безпечного життєвого середовища для людини, незале
Період реалізації проектуЗ 04.2018 по 09.2019
ОбластьЛьвівська
РайонГородоцький
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ

Назва проекту: Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня в с.Братковичі Городоцького району Львівської області.

Даний проект є актуальним для громади с. Братковичі, оскільки приміщення старої школи пристосоване, знаходиться в аварійному стані, грибок пошкодив стіни і підлоги. В школі відсутній спортивний зал, актовий зал. Котельня з газовим опаленням знаходиться в приміщенні школи. Крім того,  новобудова на сьогодні – необхідність, оскільки народжуваність на території обслуговування школи щороку зростає.

У Братковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів на даний час навчається 160 учнів. У 2018-2019 н.р. кількість учнів збільшиться до 170. У 2019-2020 н.р. у школі налічуватиметься 175 учнів. Тобто, кількість учнів постійно збільшується.

Реалізація проекту забезпечить введення в експлуатацію нової сучасної школи у селі Братковичі на 180 учнівських місць.

Внаслідок інфляційних процесів в державі, підвищення цін на будівельні матеріали та збільшення розміру середньої заробітної плати в будівництві (наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 7/15-3463 від 03.04.2017 р.) у 2017 році проведено коригування проектної документації.

Згідно експертного звіту ДП «Західний експертно-технічний центр Держпраці» від 25.09.2017 р. № 649.4297.17/5034, загальна кошторисна вартість об’єкту становить 43 249,990 тис. грн., з них виконано у попередні роки – 1 830,207 тис. грн.

Залишкова вартість будівництва, станом на 25.09.2017 р., згідно експертного звіту – 41 419,783 тис. грн.

Станом на 01.01.2018 року, залишкова кошторисна вартість будівництва об’єкта становить 39 076,113 тис. грн.

У порівнянні із заявленою вартістю проекту «Будівництво школи І-ІІ ступеня в с.Братковичі Городоцького району Львівської області» на конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області у 2017 році, вартість об’єкта зросла на 13 939,906 тис. грн.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

Існуючі проблеми

У Братковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів на даний час навчається 160 учнів.

У 2018-2019 н.р. кількість учнів збільшиться до 170. У 2019-2020 н.р. у школі налічуватиметься 175 учнів. Тобто, кількість учнів постійно збільшується. Приміщення школи знаходиться в трьох корпусах, два з яких надані в оренду сільською радою: один з класів знаходиться в орендованому приміщенні, а також шкільна їдальня. У їдальню діти ходять через асфальтовану дорогу в інший корпус .

Основний корпус школи збудований у 1960 році на фундаменті, який стояв ще з 40-50-х років ХХ століття. Приміщення школи нетипове, пристосоване: двоповерхова споруда з вузькими темними коридорами. Стіни, підлоги поражені грибком. Один з класів розміщений у пристосованій кімнаті (перегороджений дерев’яною стіною коридор). У школі постійно вологе і сире, з характерним специфічним запахом, повітря. Діти часто хворіють. Штукатурка постійно обвалюється і потребує ремонту. Стеля і стіни тріскають.

В школі відсутній спортзал, що негативно впливає на якість проведення уроків з фізичної культури в зимовий період, а також на фізичний розвиток учнів.

Немає в школі актового залу, де можна було б проводити виховні заходи. Площа класів не відповідає вимогам санітарних норм. Відсутнє приміщення для бібліотеки.

В приміщенні школи знаходиться котельня з газовим опаленням, що суперечить відповідним нормам з охорони праці.

Виходячи з вище наведених фактів, випливає, що будівництво нової школи в найкоротші терміни вкрай необхідне.

Мета та завдання проекту

Метою проекту є створення сприятливих умов для подальшого удосконалення загальної середньої освіти, підвищення якості освітніх послуг та забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти.

Підвищення рівня привабливості проживання в сільській місцевості шляхом залучення до роботи молодих працівників.

Опис діяльності у рамках проекту

1. Будівництво приміщення школи відповідно до робочого проекту.

2. Будівництво об’єктів енергетичного господарства.

3. Будівництво об’єктів транспортного господарства і зв’язку.

4. Будівництво зовнішніх мереж та споруд водопостачання, каналізації, теплопостачання та газопостачання.

5. Благоустрій та озеленення території.

6. Введення об’єкта в експлуатацію.

Внаслідок інфляційних процесів в державі, підвищення цін на будівельні матеріали та збільшення розміру середньої заробітної плати в будівництві (наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 7/15-3463 від 03.04.2017 р.) у 2017 році проведено коригування проектної документації.

Наказом керівника відділу освіти Городоцької райдержадміністрації від 01.11.2017 р. № 587, затверджено проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Будівництво школи І-ІІ ступенів в с. Братковичі Городоцького району Львівської області» в сумі 43 249,990 тис. грн.

ДП «Західний експертно-технічний центр Держпраці» у Львівській області видано експертний звіт від 25.09.2017 р. № 649.4297.17/5034 щодо розгляду проектної документації в частині надійності, міцності та довговічності по даному об’єкту.

Об’єкт будівництва відноситься до класу наслідків - СС-2.

Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта становить 43 249,990 тис. грн.

Залишкова кошторисна вартість будівництва об’єкта станом на 01.01.2018 року становить 39 076,113 тис. грн.

На сьогоднішній день, зведено фундамент будівлі школи.

Для реалізації проекту у 2018 бюджетному році необхідно 1 150,0 тис. грн., зокрема з ДФРР – 1 000,0 тис. грн., з місцевого бюджету – 150,0 тис. грн.

Розподіл функцій учасників реалізації проекту:

1.  Державний фонд регіонального розвитку – співфінансування.

2.  Городоцька районна рада – співфінансування

Очікувані результати

В результаті реалізації проекту буде досягнуто помітних соціальних та економічних ефектів, котрі дадуть змогу значно покращити умови перебування учнів та вчителів у новому загальноосвітньому закладі. Зокрема безпосередніми продуктами втілення проекту будуть:

  1. Нові та сучасні приміщення школи, їдальні, спортзалу та котельні.
  2. Забезпечення мінімально необхідних відповідно до чинних стандартів побутових і санітарно-гігієнічних умов навчання, перебування та виховання учнів у навчальному закладі.
  3. Отримання можливості якісного навчання в сучасній школі, відповідно до сучасних освітніх стандартів.
  4. Оснащення нової школи сучасними  інформаційними технологіями розширює можливості для організації змістовного, різнопланового, якісного навчально-виховного процесу. 
  5. Підвищення енергоефективності і зменшення відповідних бюджетних витрат за рахунок заходів з енергозбереження (металопластикові вікна, термоізоляція даху та стелі, застосування новітніх матеріалів та технологій при будівництві тощо).
  6. Створення нових робочих місць на території сільської ради.

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

Забезпечення  належним навчанням учнів 1-11класів

Відсутність спортивного та актового залів, їдальні, майстерні, читального залу, класних кімнат

Будівництво школи

Продовження будівництва школи 

Завершення будівництва школи 

Створення належних умов для отримання якісної освіти, збільшення кількості додаткових робочих місць згідно освітніх норм.

Створення належних умов для отримання якісної освіти, збільшення кількості додаткових робочих місць згідно освітніх норм.

Створення належних умов для отримання якісної освіти, збільшення кількості додаткових робочих місць згідно освітніх норм.

Кількість дітей, що відвідують школу, громадський аудит 

100% охоплення навчанням дітей шкільного віку

Відсутність належних умов навчання учнів

Будівництво школи

Продовження будівництва школи

Завершення будівництва школи

100% охоплення дітей якісною освітою

100% охоплення дітей якісною освітою

100% охоплення дітей якісною освітою

Кількість дітей, що відвідуюшколу громадський аудит,

Збільшення доходів (ПДФО) місцевого бюджету на суму 100,0 тис грн щорічно та надходжень (ЄСВ) на суму 250,2 тис. грн щорічно. Відсутність належних умов навчання учнів Будівництво школи Продовження будівництва школи Завершення будівництва школи Збільшення доходів (ПДФО) місцевого бюджету на суму 100,0 тис грн щорічно та надходжень (ЄСВ) на суму 250,2 тис. грн щорічно. Збільшення доходів (ПДФО) місцевого бюджету на суму 100,0 тис грн щорічно та надходжень (ЄСВ) на суму 250,2 тис. грн щорічно. Збільшення доходів (ПДФО) місцевого бюджету на суму 100,0 тис грн щорічно та надходжень (ЄСВ) на суму 250,2тис. грн щорічно. Доходи, надходження місцевого бюджету.
Фінансова сталість

Балансова вартість приміщень Братковицької ЗОШ І-ІІ ст. зросте на суму виконаних, в ході реалізації проекту, робіт.

Реалізація проекту буде економічним поштовхом для розвитку соціально-економічної самодостатності місцевої територіальної громади, оскільки буде досягнуто підвищення якості освіти, збільшення зайнятості населення та зменшення соціальної напруги серед громади села.

Інстуційна сталість

Після завершення проекту, будівля буде перебувати на балансі відділу освітифункціонування буде місцевого бюджету та коштів освітньої субвенції.

Реалізація проекту значно покращить стан комунальної інфраструктури Городоцької районної ради.

Політична сталість
Інновація

Інновації відсутні.

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2018 Півріччя 2 Об’єкти основного призначення. Будівля школи 769.23 124.338 0
2018 Півріччя 3 Інші витрати 230.77 25.662 0
2019 Півріччя 1 Об’єкти основного призначення. Будівля школи 14500 2000 0
2019 Півріччя 2 Інші витрати 1500 0 0
2020 Півріччя 1 Об’єкти основного призначення. Будівля школи 2626.113 1365.269 0
2020 Півріччя 1 Зовнішні електричні мережі, трансформаторна підстанція 800 34.27 0
2020 Півріччя 2 Зовнішні мережі та споруди водовідведення, водопостачання, теплопостачання та газопостачання 4000 104.455 0
2020 Півріччя 2 Благоустрій та озеленення території 3000 424.872 0
2020 Півріччя 2 Інші витрати 7500 71.134 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
1. Об’єкти основного призначення. Будівля школи 21384.95 769.23 124.338 0
2. Зовнішні електричні мережі, трансформаторна підстанція 834.27 0 0 0
3. Зовнішні мережі та споруди водовідведення, водопостачання, теплопостачання та газопостачання 4104.455 0 0 0
4. Благоустрій та озеленення території 3424.872 0 0 0
5. Інші витрати 9327.566 230.77 25.662 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 39076.113 1000 100 150 100 0 0
Будівництво школи 39076.113 1000 100 150 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 34926.113 89.38
Бюджет заявника 4150 10.62
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуРеменяк Володимир Васильович
Назва посади
Поштова адресаВул. Б. Хмельницького 2, м. Городок, Львівська обл. 81500
Телефон та мобільний0(231)30-533, 0(231)30-131,
Факс
E-mailgorodokrda@loda.gov.ua
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуЯскевич Ігор Антонович
Місце роботиВідділ освіти Городоцької РДА
Назва посадиКерівник відділу освіти Городоцької РДА Яскевич І.А.
Звання
Адреса для листування з керівником проектуВул. Джерельна 16, м. Городок, Львівська обл. 81500
Телефон та мобільний0(231) 30 462
Факс
E-mailgorodokrvo@gmail.com
;