РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту012991-ЗП
Назва проектуРеконструкція футбольного поля стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи Запорізької області
ЗаявникПологівська міська рада
Технічне завданняРозвиток фізичної культури та спорту серед різних верств населення
Тематичний напрям реалізації проектуПроект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіонуЦіль2"Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток",Операційна ціль"Забезпечення комфортного та безпечного життєвого середовища для людини незалежно від місця її проживання",Завдання"Створення умов для формування здорового населенн
Період реалізації проектуЗ 05.2017 по 12.2017
ОбластьЗапорізька
Районм.Пологи
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ

Найдорожче, що є у будь - якій сім’ї, родині – це діти. Найцінніше, що є у держави, суспільства – це підростаюче покоління. Рівень цивілізаційного розвитку держави визначається її ставленням до своїх підростаючих поколінь. Тут існує чітка і пряма залежність: чим більш уважне ставлення держави до підростаючих поколінь, тим більш високий рівень успіху цієї держави в усіх напрямках її розвитку. Головна задача в Україні на всі часи – розвиток, виховання і освіта підростаючих поколінь. Це має стати головною метою і національною ідеєю нашої держави. Виховання дітей – найважливіша галузь нашого життя. Адже наші діти – це майбутні громадяни нашої країни і громадяни світу.

 • Назва проекту:

Реконструкція футбольного поля стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи Запорізької області.

 • Актуальність проекту; основна проблема проекту; інноваційна, соціально-економічна спрямованість та реальна можливість його виконання:

Актуальність проекту: особлива увага в місті Пологи і  Пологівському районі приділяється проблемам підростаючого покоління. Створення належних умов для духовного, інтелектуального, спортивного розвитку та творчої самореалізації дітей та молоді є основним завданням громади та даного проекту. На території стадіону, який знаходиться по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області є можливість проведення міських, районних та обласних змагань.

Футбольне  поле стадіону знаходиться в незадовільному стані: відсутність дренажної системи, нерівність основи футбольного поля та нерівномірне зростання газонного покриття. Однією із найбільш актуальних проблем – є збереження та покращення існуючого футбольного поля. Реконструкція даного стадіону сприятиме залученню активної молоді та населення району в цілому до фізичного виховання і масового спорту, як важливого чинника фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоров'я, ведення здорового способу життя, подовження його тривалості. При умові реконструкції стадіону, а саме підготовці основи під покриття, Федерацією футболу України  буде надано штучне покриття.

 • Перелік заходів  проекту:

Робочий проект передбачає реконструкцію футбольного поля стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області. Загальна площа футбольного поля складає 7140 м², ігрова зона – 6565 м².

Основні заходи проекту:

 1. Земляні роботи
  1. Риття котловану під футбольне поле – 3939 м³;
  2. Ручна доробка котловану – 59,1 м³;
  3. Укладка, вирівнювання та ущільнення піску річкового (100 мм) – 656,5 м³;
  4. Укладка геотекстилю – 6845 м²;
  5.  Укладка щебня 40-70 з ущільненням катком – 985 м³;
  6. Укладка щебня 20-40 з ущільненням катком – 656,5 м³;
  7. Укладка щебня 5-20 з ущільненням катком – 656,5 м³;
  8. Укладка гравійного відсіву з ущільненням – 460 м³;
  9.  Укладка кварцового піску з гумовими гранулятом (50 мм) – 328,25 м³;
 2. Влаштування дренажної системи
  1. Риття двох траншей по 0,5х0,5 м довжиною по 101 м – 50,5 м³;
  2. Риття траншеї до збірного колодязя 0,5х1,0 м довжиною 20 м – 20,0 м³;
  3. Риття котловану під збірний колодязь 2,0х2,0х3,0 – 12 м³;
  4. Риття траншеї під дренажні труби фільтруючого поля 05,х1,2х10 ( 3 шт) – 18 м³;
  5. Засипання траншеї піском (100 мм) – 13,6 м³;
  6. Монтаж збірного колодязю – 1 шт;
  7. Укладення дренажних перфорованих труб – 272 м;
  8. Засипання траншей щебнем 20-40– 54,4 м³;
  9. Обратна засипка траншей і колодязя – 47,7 м³.

За умови виконання вищевказаних робіт улаштування штучного покриття футбольного поля зобов’язалась взяти на себе Федерація футболу України.

Пологівським центром культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, як балансоутримувачем стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області буде встановлено порядок управління спортивними секціями, з метою структурованої роботи об’єкту фізичної культури та спорту міста.

Реконструкція футбольного поля стадіону є необхідною для розвитку спортивної інфраструктури міста та розвитку здорового способу життя в першу чергу дітей та молоді, тому громада міста з радістю готова проводити заходи по утриманні як футбольного  поля так і стадіону в цілому. Відповідно такі дії з боку громади підвищать рівень згуртованості та  прагнення до розвитку спортивної сфери міста.

 • Очікувані результати проекту:

Реконструйовано футбольне поле стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області. Федерацією футболу України надано штучне покриття для футбольного поля.

Збільшена кількість спортивних секцій, створено нові футбольні команди для різних вікових груп, таким чином залучено до занять спортом: дорослих – 75; дітей – 150; пенсіонерів – 24. Зріс рівень підготовки спортсменів міста.

Проведення обласних, всеукраїнських змагань на території стадіону в м. Пологи Запорізької області.

 • Цільовими групами проекту є:

•   діти від 3 до 6 років – 526 дітей;

•   діти від 7 до 18 років – 1608 дітей;

•   люди від 18 до 34 років – 2467 осіб;

•   люди від 35 до 49 років – 1990 осіб;

•   люди від 50 до 64 років – 2326 осіб;

•   люди від 65 і більше років – 264 особи.

 • Обсяги коштів, необхідні для реалізації проекту та джерела його фінансування:

Відповідно до експертизи на проект «Реконструкція футбольного поля стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області» загальна кошторисна вартість проекту складає 3134,333 тис. грн., у тому числі: ДФРР – 2820,8997 тис.грн., з місцевого бюджету – 313,4333 тис. гривень. Даний проект передбачає фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (90%) та коштів місцевих бюджетів (10%).

 • Організації-партнери, співвиконавці проекту:

Пологівська міська рада є організатором проекту. Здійснює загальне керівництво проектом.

Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, як балансоутримувач стадіону виступає замовником розроблення проектно-кошторисної документації. Здійснює координацію всіх заходів проекту, несе відповідальність за його реалізацію.

В результаті завершення проекту мешканці міста Пологи і Пологівського району матимуть змогу в повному обсязі використовувати потужності стадіону для проведення спортивних заходів.  Діяльність за проектом передбачає подальший розвиток й функціонування стадіону для проведення занять з фізичної культури, тренувань та різноманітних змагань, як для дітей так і для дорослих. Стадіон з оновленим футбольним полем дозволить проводити міські, районні , обласні   та всеукраїнські змагання, як серед дітей так і серед аматорів. І саме реалізація нашого проекту надасть найпотужніший підйом в усіх напрямках державного і суспільного будівництва України, повноцінно реалізуючи свій величезний потенціал, розвинутий завдяки якісно кращій системі виховання, розвитку інфраструктури і популяризації здорового способу життя,  нові покоління будуть отримувати від життя максимальне моральне, духовне задоволення, стануть по-справжньому щасливими людьми.

Отже, можемо зробити висновок, що наш проект потребує обов’язкової його реалізації  і є важливим для міста Пологи та Пологівського району.


 

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

Стисла інформація про адміністративно-територіальну одиницю та опис існуючих потреб і проблем в місті та регіоні:

Місто Пологи є самостійною адміністративно-територіальною одиницею - міським населеним пунктом, в межах якої громада здійснює місцеве самоврядування. Місто Пологи – місто районного значення, у складі Пологівського району Запорізької області.

До складу Пологівського району входять 38 населених пунктів: м. Пологи, 36 сіл та 1 селище. Пологівський район межує з п’ятьма районами: на півночі з Гуляйпільським, на півдні – з Чернігівським, на північному заході – з Оріхівським, на південному заході – з Токмацьким, на сході – з Куйбишевським районами.

Чисельність наявного населення Пологівського району на 01.01.2017 – 40,5 тис.осіб, в тому числі 19,5 тис. осіб міського населення. Серед них: дорослі – 6098; діти – 407; пенсіонери – 5761; інваліди ВВВ – 40; учасники бойових дій – 209; інваліди всіх груп і категорій – 931; люди, які обслуговуються служб. соц. допом. на дому – 304; діти інваліди – 49; діти з багатодітних сімей – 384; діти сироти – 7; одинокі багатодітні матері – 35.

Серед об’єктів фізичної культури і спорту в місті Пологи є :

- «Пологівська дитячо-юнацька спортивна школа» Пологівської районної ради Запорізької області, яка налічує 6 відділень та охоплює 482 вихованців,

- стадіон «Локомотив» на території якого розташовані: футбольне поле, баскетбольна площадка, дві волейбольні площадки, дві площадки для міні-футболу і гандболу, гімнастичне містечко, дитяча ігрова площадка. Місткість до 3000 чоловік.

За 2016 рік на стадіоні було проведено: міських – 5 змагань; районних – 5 змагань; обласних – 2 змагання.

Були задіяні: футбол – 8 команд, в кожній команді по 18 учасників.

Стадіон «Мінерал» на території якого розташовані: футбольне поле, футбольне тренувальне поле, волейбольна площадка, площадка для гри в бадмінтон, гімнастичне містечко, роздягальні. Місткість до 2000 чоловік.

За 2016 рік на стадіоні було проведено: міських – 10 змагань; районних – 8 змагань; обласних – 6 змагань.

Були задіяні: футбол – 20 команд по 18 учасників; «Веселі старти» дитячих садочків м. Пологи – 6 команд по 10 учасників

З 2016 року в місті Пологи була створена Пологівська міська федерація футболу. В районі діє громадська організація "Пологівська районна федерація футболу" та міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Функціонує спортивний клуб «Славія». 130 вихованців клубу підвищують спортивну майстерність. Активно ведеться робота щодо підготовки спортсменів-розрядників. Утримання спортивних споруд в районі здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та бюджетів відповідних установ та організацій.

У 32 спортивних гуртках та секціях навчальних закладах району заняттями фізичною культурою та спортом охоплено понад 600 учнів. В чотирьох навчальних закладах введено спецкурси з футболу та легкої атлетики. Індивідуальні заняття з фізичної культури відвідують 18 учнів.

В трудових колективах району здійснюється фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота, проводяться змагання з різних видів спорту. Представники колективів беруть активну участь у районних, обласних , всеукраїнських змаганнях.

Проведено змагання районної спартакіади серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Згідно з календарним планом спортивно-масових заходів району проведено 22 змагання з 13-ти видів спорту, 3 комплексні спартакіади серед школярів: «Різдвяні канікули», «Весняні старти», «Золота осінь».

У 2016 році команди та спортсмени району взяли участь у 12 обласних змаганнях з окремих видів спорту, 9 всеукраїнських та 3 міжнародних змаганнях.

Детальне визначення проблематики, на основі якої виникла ідея щодо складення цього проекту:

Особлива увага в місті Пологи і Пологівському районі приділяється проблемам підростаючого покоління. Створення належних умов для духовного, інтелектуального, спортивного розвитку та творчої самореалізації дітей та молоді є основним завданням громади та даного проекту. На території стадіону, який знаходиться по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області є можливість проведення міських, районних, обласних та всеукраїнських змагань.

Ключовою проблемою є те, що футбольне поле стадіону знаходиться в незадовільному стані: відсутність дренажної системи, нерівність основи футбольного поля та нерівномірне зростання газонного покриття. Однією із найбільш актуальних проблем – є збереження та покращення існуючого футбольного поля. Реконструкція даного стадіону сприятиме залученню активної молоді та населення міста і району в цілому до фізичного виховання і масового спорту, як важливого чинника фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоров'я, ведення здорового способу життя, подовження його тривалості. При умові реконструкції стадіону, а саме підготовці основи під покриття, Федерацією футболу України буде надано штучне покриття.
Соціальним аспектом вирішення проблеми у проектний спосіб є :
збільшення кількості залучених осіб різних вікових категорій до занять фізичною культурою та спортом, у такий спосіб, їхньої інтеграції до громади;
проведення спортивних змагань різних рівнів (міських, районних, обласних, всеукраїнських);
забезпечення згуртування населення міста Пологи та району в цілому.
Підтвердження відповідності проекту Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку регіону, а також плану заходів з її реалізації.

Проект відповідає цілям і завданням Державної Стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385 (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/385-2014-%D0%BF ) , а саме:

Ціль 2: «Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток»; Операційна ціль: «Забезпечення комфортного та безпечного життєвого середовища для людини незалежно від місця її проживання»; Завдання: «Створення умов для формування здорового населення».

Цільовими групами проекту є:

• діти від 3 до 6 років – 526 дітей; діти від 7 до 18 років – 1608 дітей; люди від 18 до 34 років – 2467 осіб; люди від 35 до 49 років – 1990 осіб; люди від 50 до 64 років – 2326 осіб; люди від 65 і більше років – 264 особи.
Підстави для визначення цільових груп та заходів:

Фізична культура і спорт є запорукою здорового способу життя та є важливою складовою розвитку міста та району, тому є можливість залучити осіб різної вікової категорії.
Обґрунтування спрямованості результатів проекту визначеним цільовим групам:

Результати проекту спрямовані на покращення умов для занять фізичною культурою та спортом, збільшення кількості залучених осіб до здорового способу життя та посилить національну та громадську ідентичність місцевих мешканців, виховуючи у членів громади відчуття причетності до життя міста, району, області та всієї України.

 

 

Мета та завдання проекту

Мета: Покращити спортивну інфраструктуру міста Пологи шляхом реконструкції футбольного поля стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області та створення на його базі нових спортивних секції та проведення міських, районних, обласних та всеукраїнських змагань.

Основним завданням проекту є надання належного стану футбольного поля стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області.

Завдання проекту:

1. Реконструювати футбольне поле стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області;

2. Встановити порядок управління спортивними секціями;

3. Забезпечити включення спортивної інфраструктури міста в графік обласних, всеукраїнських спортивних заходів;

4. Оздоровлення дітей в процесі зайняття спортом.

 

Опис діяльності у рамках проекту

Робочий проект передбачає реконструкцію футбольного поля стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області. Загальна площа футбольного поля складає 7140 м², ігрова зона – 6565 м².

Основні заходи проекту:
Земляні роботи
Риття котловану під футбольне поле – 3939 м³;
Ручна доробка котловану – 59,1 м³;
Укладка, вирівнювання та ущільнення піску річкового (100 мм) – 656,5 м³;
Укладка геотекстилю – 6845 м²;
Укладка щебня 40-70 з ущільненням катком – 985 м³;
Укладка щебня 20-40 з ущільненням катком – 656,5 м³;
Укладка щебня 5-20 з ущільненням катком – 656,5 м³;
Укладка гравійного відсіву з ущільненням – 460 м³;
Укладка кварцового піску з гумовими гранулятом (50 мм) – 328,25 м³;
Влаштування дренажної системи
Риття двох траншей по 0,5х0,5 м довжиною по 101 м – 50,5 м³;
Риття траншеї до збірного колодязя 0,5х1,0 м довжиною 20 м – 20,0 м³;
Риття котловану під збірний колодязь 2,0х2,0х3,0 – 12 м³;
Риття траншеї під дренажні труби фільтруючого поля 05,х1,2х10 ( 3 шт) – 18 м³;
Засипання траншеї піском (100 мм) – 13,6 м³;
Монтаж збірного колодязю – 1 шт;
Укладення дренажних перфорованих труб – 272 м;
Засипання траншей щебнем 20-40– 54,4 м³;
Обратна засипка траншей і колодязя – 47,7 м³.

За умови виконання вищевказаних робіт улаштування штучного покриття футбольного поля зобов’язалась взяти на себе Федерація футболу України.

Пологівським центром культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, як балансоутримувачем стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області буде встановлено порядок управління спортивними секціями, з метою структурованої роботи об’єкту фізичної культури та спорту міста.

Реконструкція футбольного поля стадіону є необхідною для розвитку спортивної інфраструктури міста та розвитку здорового способу життя в першу чергу дітей та молоді, тому громада міста з радістю готова проводити заходи по утриманню як футбольного поля так і стадіону в цілому. Відповідно такі дії з боку громади підвищать рівень згуртованості та прагнення до розвитку спортивної сфери міста.
Яким чином проект базуватиметься на попередніх досягненнях, проектах чи заходах; у який спосіб буде забезпечено місцеве правове супроводження, або регулювання заходів за проектом:

Проект логічно розвиває і доповнює районну «Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки», та є невід’ємною складовою розвитку сфери фізичної культури і спорту шляхом об'єднання зусиль зацікавлених державних, громадських, приватних організацій та широких верств населення.

За 2016 рік прийняли участь в спортивних змаганнях та здобули призові місця:
Міські і районні змагання по футболу серед юнаків і дівчат не старше 2000 р.н.

1 місце -210 дітей;

2 місце – 210 дітей;

3 місце – 210 дітей.
Міські і районні змагання з гандболу серед юнаків і дівчат не старше 2000 р.н.

1 місце -190 дітей;

2 місце – 190 дітей;

3 місце – 190 дітей.
Міські і районні змагання з легкої атлетики серед юнаків і дівчат не старше 2000 р.н.

1 місце -250 дітей;

2 місце – 250 дітей;

3 місце – 250 дітей.

4. Чемпіонат області з міні-футболу (січень-лютий 2016 р.) -1 місце.

5. Всеукраїнський турнір «Козацька Хортиця» 05.03.16р. (м.Запоріжжя) – два перших місця.

6. Обласна спартакіада «Хто ти майбутній олімпієць» з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. м. Приморськ 27.03.16 – 2-е місце.

7. Чемпіонат України з пауерліфтингу м. Черкаси 02-03. 04.16

1 місце – 1;

2 місце – 1.

8. Обласний турнір з міні-футболу серед юнаків 2005-2006 р.н. ім. Бабенко В.І., 12.04.16. смт.Чернігівка – 1місце – 15 дітей.

9. Фінал кубку з футболу 8х8 серед аматорських команд юнаків 1998-2002 р.н. – 2 місце.

10. Відкрита першість Пологівського району з футболу серед юнаків 2003 р.н. до Дня Незалежності України 22-23.08.16 м. Пологи – 1 місце -15 дітей.

11. Міжрегіональний турнір з гандболу серед дівчат 2001-2002 р.н. пам’яті Шевченка Д.П. 16-17.09.16 – 1 місце 15 дітей.

12. Обласний турнір з футболу серед юнаків 2001-2002 р.н. 21.10.16 с. Довге Чернігівського району – 3 місце – 15 дітей.

13. Відкрита першість області з легкоатлетичного триборства 28.10.16. м. Запоріжжя – 1 місце -1юнак.

14. Відкритий турнір з гандболу ДЮСШ м. Тернівка серед дівчат 2004-2005 р.н. 03-05.11.16 м. Тернівка – 2 місце – 15 дітей.

15. Чемпіонат України з пауерліфтингу жим лежачи 03-07.11.16 м. Обухів - два 2 місця.

16. Обласні змагання з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. 25-26.11.16. м. Пологи – 1 місце – 15 дітей.

17. Всеукраїнський турнір з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2001-2002 р.н. на приз СК «Мотор Січ» 03.12.16.м. Запоріжжя – 1 місце – 1 юнак.

Місцевий правовий супровід передбачається здійснити через прийняття відповідних рішень Пологівською міською радою, проведення тендерів, укладення відповідних договорів по впровадженню проекту. Регулювання заходів проекту здійснюватиметься на засіданнях робочої групи та ухваленням відповідних рішень Пологівським центром культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, як балансоутримувачем стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області. Також використовуватимуться інструменти громадської участі мешканців міста.
Які процедури внутрішнього моніторингу та координації заходів за проектом передбачено протягом його реалізації; наявні можливості та запропонований порядок адміністративного або корпоративного врегулювання (у оперативний спосіб) у випадку виникнення під час реалізації проекту непередбачених чи негативних результатів, або побічних наслідків; чи планується застосування механізмів громадської оцінки ефективності досягнутих результатів:

Внутрішній моніторинг ефективності реалізації проекту буде здійснюватися за кількісними та якісними показниками. Зокрема, кількісні:
Обсяг цільової групи, на яку спрямований проект;
Кількість нових створених спортивних команд;
Кількість проведених тренувань;
Кількість учасників змагань;
Кількість отриманих призових місць міських, районних, обласних та всеукраїнських змаганнях;
Кількість проведених змагань міського, районного, обласного та всеукраїнського значення.

Якісні:
Підвищення рівня підготовки спортсменів міста та району;
Рівень активності громади до занять фізичною культурою та спортом;
Рівень згуртованості громади та прагнення до розвитку спортивної сфери міста.
Розподіл функцій організацій-партнерів у реалізації проекту, обґрунтування ролі кожного партнера:

Пологівська міська рада є організатором проекту. Здійснює загальне керівництво проектом.

Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, як балансоутримувач стадіону виступає замовником розроблення проектно-кошторисної документації. Здійснює координацію всіх заходів проекту, несе відповідальність за його реалізацію.

Команда (професійні групи), що буде здійснювати проект (за функціями; без зазначення прізвищ конкретних осіб). Надайте орієнтований перелік та стисле резюме організацій (підприємств), які передбачається залучити до здійснення технічних заходів. Надайте стисле обґрунтування причин, за якими вважається за доцільне попередньо визначити цих осіб виконавцями відповідних заходів за проектом.

Пологівська міська рада здійснює загальне керівництво проектом, передбачає співфінансування проекту за кошти міського бюджету, у розмірі 313,4333 тис. гривень, та формує робочу групу проекту.

Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, як балансоутримувач стадіону здійснює контроль за проведенням заходів проекту та звітує до Пологівської міської ради.

 

Очікувані результати

  Короткострокові та перспективні наслідки проекту

Стадіон по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області стане початком відродження спортивної інфраструктури, надасть імпульс популяризації в районі фізичної культури та спорту. З'явиться можливість для проведення занять з фізичної культури, тренувань та різноманітних змагань, як для дітей, так і для дорослих. Показником успішності проекту буде збільшення кількості спортивних секцій, створення нових футбольних команд для різних вікових груп ( дорослі, діти, ветерани), регулярне проведення міських, районних, обласних та всеукраїнських змагань.

Результати проекту забезпечать реалізацію, як поточних проблем, так і закладуть основу по досягненню довгострокових наслідків.

Очікувані результати проекту:

- реконструйовано футбольне поле стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи, Запорізької області;

- Федерацією футболу України надано штучне покриття для футбольного поля;

- популяризація громадського здоров’я відповідно до Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року;

- покращено фізичний стан футбольного поля стадіону та забезпечено безпечними і належними умовами для його функціонування;

- створено комфортні умови для відвідувачів стадіону;

- зменшено кількість дитячої та підліткової захворюваності;

- відроджено спортивну інфраструктуру;

- надано імпульс популяризації в місті та районі фізичної культури та спорту;

- поліпшено експлуатаційні якості стадіону;

- створено сприятливі умови для подальшого розвитку фізичного виховання і спорту;

- удосконалення об’єктів фізичної культури і спорту в місті Пологи;

- зміцнення матеріально-технічної бази стадіону.

Прогнозні дані та показники, яким чином реалізація проекту покращить наявну ситуацію для цільових груп:

Показники успішності проекту

Значення показників станом на початок проекту

Значення показників станом на завершення бюджетного року

Джерела інформації про показники

1 рік проекту

2 рік проекту (за наявності)

3 рік проекту (за наявності)

1 рік після завершення проекту

2 рік після завершення проекту

3 рік після завершення проекту

Проведення міських змагань на стадіоні         5     10       -         -        20        25         25 Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації
Проведення районних змагань на стадіоні         5        8        -         -         12          15         15 Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації
Проведення обласних змагань на стадіоні         2       3        -         -         4           5          5 Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації
Проведення всеукраїнських змагань на стадіоні         0       1         -         -         2          3          3 Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації

Кількість залучених осіб до футболу 

      144 

     198 

         - 

        - 

         242 

       308 

         396 

Пологівська міська федерація футболу 

td

Фінансова сталість

Даний проект є соціально важливим та має значний соціальний ефект і не передбачає самоокупності, тому розрахунки економічної ефективності та окупності проекту не здійснювалися.

Реалізація проекту передбачає можливість створення на засадах самоокупності нових секцій та залучення до занять фізичною культурою та спортом осіб різної вікової категорії.

Діяльність за проектом не буде надавати надходження до міського бюджету
 

Інстуційна сталість

На реконструкцію футбольного поля стадіону чекають не тільки місцеві футболісти, а і усі мешканці району. Сучасний стадіон має стати початком відродження об’єктів фізичної культури та спорту міста, надасть імпульс популяризації в районі фізичної культури та спорту.

Реалізація проекту зміцнить повагу, довіру та взаємодопомогу між її учасниками: громадою, місцевою та державною владою, зміцнить віру людей у власні сили, віру в добро та справедливість, та відчутну допомогу держави за розвиток спорту в малих містах.
 

Політична сталість

Проект «Реконструкція футбольного поля стадіону по вул. Севастопольська, 35 в м. Пологи Запорізької області» приноситиме результати незалежно від політичної ситуації у місті чи країні, отже є політично сталим. Реалізація проекту покращить розвиток міста та району в галузі спорту, ставлення населення до влади загалом, зміцнить імідж та політичне становище влади на всіх рівнях, знизить соціальну напругу. Вплив результатів реалізації проекту забезпечує вдосконалення стилю та норм управлінської поведінки в структурах влади, громади, що також приведе до позитивного ефекту.


 

Інновація

Діяльність за проектом передбачає подальший розвиток й функціонування стадіону для проведення занять з фізичної культури, тренувань та різноманітних змагань, як для дітей так і для дорослих. Стадіон з штучним покриттям футбольного поля дозволить проводити міські, районні, обласні і всеукраїнські змагання змагання.

Реалізація проекту дасть змогу отримати новий досвід, як підрядній організації, так і органу місцевого самоврядування в питаннях вирішення конкретної проблематики.

Інновація проекту полягає у використанні штучного покриття футбольного поля, аналоги якого відсутні в регіоні.
 

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2017 Місяць 6 Земляні роботи: - Риття котловану під футбольне поле; - Ручна доробка котловану; - Укладка, вирівнювання та ущільнення піску річкового; - Укладка геотекстилю; - Укладка щебня 40-70 з ущільненням катком; - Укладка щебня 20-40 з ущільненням катком; 2530.625 281.18 0
2017 Місяць 7 Влаштування дренажної системи: - Риття двох траншей по 0,5х0,5 м довжиною по 101 м; - Риття траншеї до збірного колодязя 0,5х1,0 м довжиною 20 м; - Риття котловану під збірний колодязь; - Риття траншеї під дренажні труби фільтруючого поля; - Засипання 290.275 32.253 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Земляні роботи 358.024 322.222 35.802 0
Футбольне поле ( улаштування вирівнювальних шарів основи з піску, щебеню, укладка покриття геотекс-тилем, улаштування нижнього і верхнього шару двошарової основи із щебеню) 1953.781 1758.403 195.378 0
Дренажна система (улаштування круглих колодязів, укладання трубопроводів із поліетиленових труб, ущільнення грунту) 55.267 49.74 5.527 0
Інші витрати 767.261 690.535 76.726 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 3134.333 2820.9 100 313.433 100 0 0
Реконструкція та реставрація інших об`єктів 3134.333 2820.9 100 313.433 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 2820.9 90
Бюджет заявника 313.433 10
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Партнер
Повна назва Пологівська міська рада
Організаційно-правова форма установи Орган місцевого самоврядування
Поштова адреса 70608, місто Пологи, Пологівський район, Запорізька область, вулиця Єдності, 24
Контактна особа Вєтров Юрій Володимирович
Телефон/факс (06165)234 / (06165)223
Адреса електронної пошти mail@mradapology.gov.ua
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 32
Роль у підготовці проекту Підготовка проекту
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Здійснює загальне керівництво проектом
Партнер
Повна назва Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради
Організаційно-правова форма установи Комунальна установа (організація)
Поштова адреса 70605, місто Пологи, Пологівський район, Запорізбка область, вулиця Магістральна,500
Контактна особа Добровольський Олександр Миколайович
Телефон/факс (06165)234 / (06165)223
Адреса електронної пошти mail@mradapology.gov.ua
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 24,5
Роль у підготовці проекту Виступає замовником розроблення проектно-кошторисної документації.
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Здійснює координацію всіх заходів проекту, несе відповідальність за його реалізацію.
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуКоноваленко Юрій Анатолійович
Назва посадиМіський голова
Поштова адреса70608, місто Пологи, Пологівський район, Запорізька область, вулиця Єдності, 24
Телефон та мобільний(06165)23406
Факс(06165)22330
E-mailmail@mradapology.gov.ua
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуВєтров Юрій Володимирович
Місце роботиПологівська міська рада
Назва посадиПерший заступник міського голови
Звання
Адреса для листування з керівником проектуmail@mradapology.gov.ua
Телефон та мобільний(06165)23406
Факс(06165)22330
E-mailmail@mradapology.gov.ua
;