РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ
Номер проекту010226-СУ
Назва проектуРеконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області
ЗаявникБерезівська сільська рада
Технічне завдання1.5.3. Розвиток системи освіти
Тематичний напрям реалізації проектуПроект добровільно об’єднаних територіальних громад
Номер і назва завдання зі Стратегії розвитку регіону1.5.3. Розвиток системи освіти
Період реалізації проектуЗ 05.2017 по 12.2017
ОбластьСумська
РайонГлухівський
АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ

Назва проекту: «Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області»

Актуальність проекту полягає у створенні оптимальних умов для забезпечення права громадян на доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти незалежно від місця її проживання, підвищення якості надання освіти на території Березівської об’єднаної територіальної громади, впровадженні енергозаощадливих технологій та зменшенні витрат на опалення бюджетних установ, і як наслідок, економії бюджетних коштів.

Для забезпечення рівного доступу громадян Березівської ОТГ до якісної освіти функціонує комунальний заклад Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка».

Будівля, в якій розташований Слоутський НВК, була побудована в 1968 році та потребувала реконструкції (заміни вікон та дверей, ремонту харчоблоку та їдальні, актової зали, коридорів, дитячого садка, встановлення санвузлів). Так з метою створення належних умов для навчання у 2016 році було розроблено проект «Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області», більша частина робіт якого була виконана у 2016 році. В рамках реалізації проекту було замінено 43 старих дерев’яних вікна, зовнішні та внутрішні двері, зроблений ремонт в актовій залі,  холі на першому поверсі, додана одна кімната для дитячого садка, встановлені санвузли. Проте за браком бюджетних коштів не вдалося відновити харчоблок, який жодного разу не ремонтувався після введення в експлуатацію шкільної будівлі та має жахливий технічний стан. Закінчення ремонту потребує і дитячий садок.

З метою забезпечення якісного навчально-виховного процесу в закладах освіти Березівської ОТГ пропонується закінчити роботи з реконструкції будівлі Слоутського навчально-виховного комплексу.

Перелік заходів проекту:

 • завершення виконання робіт з реконструкції будівлі Слоутського НВК;
 • отримання декларації про готовність об’єкта реконструкції до експлуатації.

Очікувані результати проекту: Завершення проекту «Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області» дозволить:

 • надавати якісні освітні послуги у відповідності до сучасних освітніх стандартів на території Березівської об’єднаної громади;
 • створити належні технічні та санітарні умови в харчоблоці навчального закладу;
 • створити комфортні умови для дошкільнят дитячого навчального закладу «Волошка».

Цільовими групами проекту є діти шкільного віку Березівської об’єднаної громади, педагогічний колектив та обслуговуючий персонал Слоутського навчально-виховного комплексу.

Обсяг коштів, необхідних для завершенні реалізації проекту у 2017 році становить 428,593 тис. грн., очікуваний обсяг фінансування від ДФРР  –  385,000 тис. грн., кошти місцевого бюджету – 43,593 тис. грн.

Співвиконавцями проекту «Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області» є Відділ освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради та Березівська  сільська рада.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

Село Слоут є одним з найбільших та розвинених населених пунктів Березівської об’єднаної територіальної громади, воно розташоване за 14 км від районного центру міста Глухова та за 8 км від автодороги Київ - Москва М02E101. Кількість населення станом на початок 2016 року становило 1395 осіб. У межах п’яти кілометрів розташовані села Долина, Береза, Горіле, Клочківка та Іващенкове Березівської територіальної громади. Через село проходить автомобільна дорога Т 2502 (Суми – Шостка – Новгород-Сіверський). Поруч – залізниця. 

Для забезпечення рівного доступу громадян Березівської об’єднаної громади до якісної освіти функціонує комунальний заклад Березівської сільської ради "Слоутський навчально-виховний комплекс, до складу якого входять загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та дошкільний навчальний заклад "Волошка", який був пристосований у шкільній будівлі в 2002 році.

Будівля, в якій розташований Слоутський НВК, була побудована в 1968 році. Будівля, в якій розташований Слоутський НВК, була побудована в 1968 році та потребувала реконструкції (заміни вікон та дверей, ремонту харчоблоку та їдальні, актової зали, коридорів, дитячого садка, встановлення санвузлів). Так з метою створення належних умов для навчання у 2016 році було розроблено проект «Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області», більша частина робіт якого була виконана у 2016 році. В рамках реалізації проекту було замінено 43 старих дерев’яних вікна, зовнішні та внутрішні двері, зроблений ремонт в актовій залі,  холі на першому поверсі, додана одна кімната для дитячого садка, встановлені санвузли. Проте за браком бюджетних коштів не вдалося відновити харчоблок, який жодного разу не ремонтувався після введення в експлуатацію шкільної будівлі та має жахливий технічний стан. Закінчення ремонту потребує і дитячий садок.

Отже, завершення реалізації проекту «Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області» дозволить створити умови для забезпечення рівного доступу осіб Березівської об’єднаної громади до якісної освіти, всебічного розвитку особистості незалежно від місця її проживання, привести систему освітніх послуг на території Березівської об’єднаної територіальної громади до сучасних освітніх стандартів.

Мета та завдання проекту

Метою проекту є створення належних санітарно-гігієнічних та естетичних умов для повноцінного та ефективного функціонування Слоутського навчально-виховного комплексу, для забезпечення права кожної особи на здобуття загальної середньої освіти у сільській місцевості, встановлення в приміщенні школи оптимального температурного режиму, зменшення тепловитрат будівлі та витрат на опалення приміщення.  

Завданням проекту є завершення реконструкції приміщень Слоутського навчально-виховного комплексу, що передбачає:

 • ремонт харчоблоку;
 • ремонт дитячого садка.
Опис діяльності у рамках проекту

Для завершення реалізації проекту «Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області» передбачається:

 • завершення робіт з реконструкції будівлі Слоутського навчально-виховного комплексу;
 • отримання декларації про готовність об’єкта реконструкції до експлуатації.

Для проекту «Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області» розроблена проектно-кошторисна документація, отриманий експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації, декларація на початок робіт.

Прогнозними джерелами фінансування є кошти державного фонду регіонального розвитку та кошти місцевого бюджету.

Очікувані результати

В результаті завершення реалізації проекту «Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області» очікується підвищення якості надання освітніх послуг на території Березівської об’єднаної територіальної громади та поліпшення умов перебування дітей у закладах освіти, а саме:

 • забезпечення ефективного функціонування Слоутського навчально-виховного комплексу;
 • створення належних технічних та санітарних умов в харчоблоці навчального закладу;
 • створення комфортних умов для дошкільнят дитячого навчального закладу «Волошка». 

 

Фінансова сталість

Після завершення реконструкції будівля Слоутського НВК утримуватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інстуційна сталість

Забезпечення ефективного функціонування Слоутського навчально-виховного комплексу на території Березівської територіальної громади.

 

Політична сталість

Успішна реалізація проекту реконструкції будівлі Слоутського навчально-виховного комплексу позитивно вплине на ставлення громади до органів самоврядування, одним з напрямків діяльності яких є забезпечення права кожної особи на здобуття загальної середньої освіти незалежно від місця її проживання, підвищення рівня надання освітніх послуг на території Березівської об’єднаної громади до сучасних вимог.

 

Інновація

Інновації відсутні.

 

ПЛАН ГРАФІК
Період виконання Захід Джерела фінансування (тис. грн.)
Передбачено ДФРР Передбачено місцевим бюджетом Передбачено з партнерських коштів
2017 Півріччя 2 Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області 385 43.593 0
БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ
Загальний бюджет проекту БЮДЖЕТНА ФОРМА 1
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області 428.593 385 43.593 0
Розклад бюджету за статтями видатків БЮДЖЕТНА ФОРМА 2
Найменування заходу Загальна вартість Джерела фінансування (тис. грн.)
ДФРР бюджет Місцевий бюджет Кошти партнерів
тис. грн. % тис. грн. % тис. грн. %
1. Видатки споживання:
2. Видатки розвитку: 428.593 385 100 43.593 100 0 0
Реконструкція будівлі (заміна вікон, внутрішнє опорядження) Слоутського навчально-виховного комплексу по вул. Шкільній, 15, с. Слоут, Глухівського району, Сумської області 252.486 252.486 65.58 0 0 0 0
Утримання служби замовника, авторський та технічний нагляд 5.912 5.912 1.54 0 0 0 0
Адміністративні витрати будівельних організацій, кошторисний прибуток та податок на додану вартість, інші витрати 170.195 126.602 32.88 43.593 100 0 0
Очікувані джерела фінансування БЮДЖЕТНА ФОРМА 3
Джерела фінансування Сума (тис. грн.) % загальної вартості
ДФРР 385 89.83
Бюджет заявника 43.593 10.17
Бюджет партнерів 0 0
ПАРТНЕРИ
Інформація про партнерські організації
Партнер
Повна назва Відділ освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради
Організаційно-правова форма установи Орган виконавчої влади
Поштова адреса 41437, Сумська область, Глухівський район, село Береза, вул. Центральна,1
Контактна особа Перерва Ірина Миколаївна
Телефон/факс 0959257676
Адреса електронної пошти berezaosvita@ukr.net
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 15
Роль у підготовці проекту Подання пропозицій при написанні проекту
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Участь в реалізації проекту
Партнер
Повна назва Березівська сільська рада
Організаційно-правова форма установи Орган місцевого самоврядування
Поштова адреса 41437, Сумська область , Глухівський район, село Береза, вул.Центральна,1
Контактна особа Артеменко Надія Михайлівна
Телефон/факс 0544422208 / 0544431323
Адреса електронної пошти bereza_otg@ukr.net
Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових) 45
Роль у підготовці проекту Березівська сільська рада є розробником проекту.
Завдання, які покладені на організацію-партнера в реалізації проекту Співфінансування проекту
Інформація про заявника
ПІБ керівника органуАртеменко Надія Михайлівна
Назва посадиБерезівський сільський голова
Поштова адреса41437, Сумська область, Глухівський район, село Береза, вул. Центральна,1
Телефон та мобільний0544422208, 0997478791
Факс0544431323
E-mailbereza_otg@ukr.net
Інформація про керівника проекту
ПІБ керівника проектуАртеменко Надія Михайлівна
Місце роботиБерезівська сільська рада
Назва посадиБерезівський сільський голова
Звання
Адреса для листування з керівником проекту41437, Сумська область , Глухівський район, село Береза, вул.Центральна,1
Телефон та мобільний0544422208, 0997478791
Факс0544431323
E-mailbereza_otg@ukr.net
;